Jedyna... Ania Wiśniewska dlakogo? To brawura czy rozpacz?

Fakt - - Ludzie. fakt. pl -

To już chyba norma wpolskim show-biznesie. Co takiego? Tatuowanie w najbardziej widocznym miejscu na ciele swoich złotych myśli zaraz po rozstaniu z ukochanym. Najpierw zrobiła to Edyta Górniak ( 38 l.), teraz przyszedł czas również na Anię Wiśniewską ( 33 l.). Piosenkarka ledwie rozstała się z mężem Michałem Wiśniewskim ( 38 l.), a na jej szyi pojawił się króciutki, lecz widoczny napis „ The One” – „ Jedyna”. Ciekawe tylko, jedyna dla kogo?

Ponad miesiąc temu pojawiła się informacja o rozstaniu Ani i Michała. Dosłownie chwilę po tym piosenkarka postanowiła zrobić sobie na szyi duży tatuaż z napisem „ T h e O n e ”. Najwidoczn i e j W i - śniews k a zdecydowała się pójść w ślady Edyty Górniak, która zaraz po rozwodzie z Darkiem Krupą ( 34 l.) na plecach wytatuowała sobie napis „ Every moment is good to change everything”, co oznacza „ Każdy moment jest dobry, żeby wszystko zmienić”.

Oczywiście złote myśli obu pań zostały napisane w języku angielskim, bo tak jest modnie. Być może piosenkarka, robiąc sobie malunek na ciele, chciała zasugerować małżonkowi, że jest niezastąpioną, niepowtarzalną i jedyną kobietą w jego życiu? Tylko czy nie za późno na taką manifestację?

Oprócz tatuażu, zaraz po odejściu z zespołu Ich Troje Ania zmieniła również swój czerwony kolor włosów oraz styl ubierania się. Ciekawe, czy po formalnym rozwodzie zWiśniewskim zdecyduje się na kolejny tatuaż? Być może będzie to data ich rozwodu? Wkońcu cyfry na ciele również są na modne, wystarczy spojrzeć na Angelinę Jolie ( 35 l.), która na niektórych zdjęciach przypomina notes księgowego...

Ania Wiśniewska ( 33 l.) zdecydowała się na odważny tatuaż

Na szyi Ani pojawił się napis „ The One”, czyli „ Jedyna”. Czy to jakaś tajna informacja dla jej byłego męża Michała?

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.