Wojna skrzydłowych na symbole Patryk Małecki i Kamil Grosicki są dumni z tatuaży o treściach religijnych

Fakt - - Ludzie. fakt. pl -

To będzie pojedynek z religijnym przesłaniem w tle. Wmeczu Jagiellonii z Wisłą przeciwko sobie zagrają Kamil Grosicki ( 22 l.) i Patryk Małecki ( 22 l.). Ten pierwszy ma wytatuowaną na przedramieniu Matkę Boską, a skrzydłowy Wisły wizerunek papieża Jana Pawła II. J a k o pierwszy był Mał e c k i . – Papież to dla mnie bardzo ważna osoba. Chciałem zrobić coś, by cały czas czuć jego obecność. Wtedy wpadłem na pomysł z tatuażem. – mówi skrzydłowy Białej Gwiazdy.

W jego ślady poszedł Grosicki, który zamówił tatuaż z wizerunkiem Matki Boskiej. – Za każdym razem, gdy chcę zrobić coś głupiego, patrzę na tatuaż i odechciewa mi się złych rzeczy. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem – tłumaczy „ Grosik”.

Obaj piłkarze są równie utalentowani, co krnąbrni. Grosicki miał w przeszłości ogromne kłopoty z hazardem i wydawało się, że nie ma już dla niego miejsca w piłce nożnej. Małecki również nie stronił od nocnego życia. W jednym z wywiadów sam przyznał, że jeszcze do niedawna weekend bez głośnej imprezy uważał za stracony. Teraz stara się skupiać przede wszystkim na treningach.

Tatuaże zmieniły podejście obu młodych zawodników. – Jeśli te obrazki nam pomagają, to co w tym złego, że je mamy? – pyta Małecki.

Skrzydłowy Jagiellonii Białystok zafundował sobie tatuaż wizerunku Matki Boskiej i jest z niego dumny

Piłkarz Wisły Kraków Patryk Małecki ( 22 l.) wytatuował sobie na ręce wizerunek papieża Jana Pawła II

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.