Polonia mknie po mistrzostwo Piłkarze Czarnych Koszul ścigali się na torze gokartowym

Fakt - - Sport. . fakt. pl -

Liga na start! Po dwóch tygodniach przerwy na mecze reprezentacji rozgrywki ekstraklasy znowu nabiorą tempa. Swój, jak na razie udany, rajd po mistrzostwo kontynuować będzie warszawska Polonia, która w niedzielę zagra u siebie z Koroną Kielce. Poloniści ostro trenują przed kolejną ligową potyczką, ale znajdują też trochę czasu na relaks. W środę wieczorem cały zespół Czarnych Koszul ścigał się na torze gokartowym.

Po czterech kolejkach Polonia z dziesięcioma punktami na koncie jest liderem ekstraklasy, a do tego jej gra przekonała nawet największych niedowiarków, że mistrzowskie aspiracje to nie mrzonki. Wieczorem na torze na obrzeżach stolicy zebrało się kilkunastu zawodników. Do gokartowej rywalizacji stanęli wszyscy poloniści, wraz z Ebim Smolarkiem ( 29 l.) i Dariuszem Pietrasiakiem ( 30 l.), którzy dopiero co wrócili ze zgrupowania biało- czerwonych. W wyścigowej rywalizacji bezkonkurencyjny okazał się Smolarek! Na drugiem miejscu podium stanął Łukasz Piątek ( 25 l.), a trzeci był Łukasz Trałka ( 26 l.). – Był bardzo szybki, Może dlatego, że jest lekki – żartował na temat Smolarka „ Trała”.

Oprócz wyścigów poloniści z apetytem zajadali się kiełbaskami z grilla, ale to małe odstępstwo od diety nie powinno mieć wpływu na formę.

Następnego dnia Czarne Koszule wzięły się już ostro do roboty. Po przerwie w grze znowu muszą wskoczyć na właściwy tor i wywalczyć trzy punkty.

– To nie będzie łatwy mecz, ale wierzę, że przerwa reprezentacyjna wyjdzie nam na dobre – zapowiada Artur Sobiech ( 20 l.), napastnik Polonii, który w tym meczu rywalizować będzie z Andrzejem Niedzielanem ( 31 l.), swoim niedawnym partnerem z ataku Ruchu Chorzów. Jak zdradził Faktowi polonista, „ Wtorek” pomimo niedawnych problemów zdrowotnych zagra w niedzielnym spotkaniu.

– Na mecz będzie gotowy. Jesteśmy z Andrzejem w stałym kontakcie i cieszę się, że się zmierzymy – dodał „ Abdul”.

Emocji na torze nie brakowało, bo każdy chciał pokazać, że jest szybki jak sam Robert Kubica ( 26 l.)

Dariusz Pietrasiak ( 30 l.), Ebi Smolarek ( 29 l.) i Patryk Rachwał ( 29 l.) zajadają kiełbaski

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.