PSY LATAJĄ, CHOĆ SKRZYDEŁ NIE MAJĄ

Gazeta Wyborcza - CJG - - /W MIEŚCIE -

zadowolenia opiekunowi. Psi atleci mogą wykazać się szybkością, zwinnością i skocznością.

Zawody Latających Psów cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej drużyn na co dzień trenuje i startuje w zawodach. Jednak na rozwój dyscypliny wpływa także zainteresowanie publiczności. Widzowie lubią przyglądać się podniebnym ewolucjom, podziwiają zaangażowanie zespołów.

Z roku na rok przybywa widowiskowych atrakcji. Jednymi z nich są pokazy zaganiania kaczek. Na Polu Mokotowskim psy będą prezentować swoje pasterskie umiejętności w sobotę ok. godz. 17, a w niedzielę po uroczystości dekoracji zwycięzców, czyli po godz. 18.30.

Wizyta na zawodach może być także szansą zadbania o kondycję czworonoga – można zasięgnąć bezpłatnych porad ekspertów marki Dog Chow dotyczących żywienia oraz psychologii i zachowań psów.

Dyżur pełnić będzie również ekspert marki Advantix – lekarz weterynarii, który bez dodatkowych opłat skontroluje stan zdrowia czworonogów, które pojawią się na zawodach. Odwiedzając mobilną klinikę marki, będzie można także uzyskać informacje o sposobach ochrony psów przed kleszczami, pchłami i komarami.

Więcej na latajacepsy.org i Facebooku marki Dog Chow oraz stronie marki Advantix: zdrowyfutrzak.pl.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.