PANELE I KONFERENCJE EUROPEJSKICH TARGÓW MUZYCZNYCH „CO JEST GRANE 24”

Gazeta Wyborcza - CJG - - TO JEST GRANE/ -

Panele i konferencje Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 odbędą się

11 i 12 listopada w Pałacu Kultury. Wstęp wolny.

Oto wybrane tematy paneli:

– WARSZTATY Jak dostarczyć utwory na platformy streamingowe jak Spotify i Tidal? Jak prawidłowo wrzucać filmy na YouTube’a? Jak prawidłowo tagować, kategoryzować? Jak nie zginąć wcyberprzestrzeni? Odpowiedzi na te i inne zagadnienia dotyczące cyfrowych aspektów branży muzycznej będzie można poznać na warsztatach wydawnictwa Agora Digital. PROWADZENIE: Agnieszka Gos, Cezary Szpadzik (wydawnictwo Agora Digital).

– PANEL Specjaliści z Cambridge University donoszą, że hip-hop może być pomocny w leczeniu depresji. Pozwa- la uwolnić trudne emocje, przeżyć katharsis, znaleźć sposób na poradzenie sobie na życiowych zakrętach. A jak wygląda to zdaniem twórców i od strony psychologii? PROWADZENIE: Andrzej Cała (Vice), GOŚCIE: Ten Typ Mes (muzyk), Eldo (muzyk), dr Magdalena Nowicka (Uniwersytet SWPS)

Coraz częściej artyści współpracują z markami, a festiwale mają spon- sorów tytularnych. Jak promować muzykę pod wielkim brandem? Jak sprawnie nawiązać współpracę, wykorzystać możliwości marki? Tajniki nowoczesnych kampanii reklamowych i relacji marketingu i muzyki.

PROWADZENIE: Stanisław Trzciński (STX Music Solutions) GOŚCIE: Dirk Edingloh (Deutsche Telekom AG), Joanna Rawska (Kayax), Arkadiusz Stolarski (Agencja LIVE).

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.