Znajomi Znajomych stali się lokalem, do którego zawsze można wpaść nie tylko po to, żeby zjeść coś dobrego czy napić się wieczornego drinka, ale też dlatego, że prawie codziennie wieczorem w lokalu coś się dzieje

Gazeta Wyborcza - CJG - - /W MIEŚCIE -

Dźwięków czy cykl filmowy „Nie znajdziesz tego na torrentach”, na których można obejrzeć filmy, o których istnieniu nie miało się pojęcia. i wystawy. Obecnie w Znajomych można oglądać drugą edycję wystawy polskich okładek płyt jazzowych z lat 70., 80. i 90. A w weekendy w lokalu odbywają się też cykliczne targi, najbliższe poświęcone kwiatom już w niedzielę. – Przez lata nasza okolica się zmieniła. Pojawiła się Hala Koszyki i kolejne lokale na Poznańskiej, musimy więc coraz bardziej o sobie przypominać. Mam nadzieję, że uda się to za sprawą naszej oferty kulturalnej – dodaje Andrzej Kruszewski.

Od nowego roku Znajomi zamierzają też skupić się bardziej na kobietach, które są głównymi gośćmi lokalu. Z myślą o nich powstanie specjalna przestrzeń, w której organizowane będą panele dyskusyjne, warsztaty i zajęcia, np. lekcja tańca.

Na sobotę zaplanowana jest huczna impreza urodzinowa w Znajomych Znajomych. Z tej okazji do tańca zagra prof. inż. DJ Spike, a na barze pojawi się specjalnie minimenu w cenie 6 zł. Start imprezy o godz. 21, menu do spróbowania od godz. 18.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.