Grupa może więcej

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom - MPW

50 tys. zł zniżki na początek negocjacji – taką ofertę ma deweloper trzypiętrowego domu w Białołęce. Warunek: do negocjacji musi siąść wspólnie co najmniej czterech klientów.

Chodzi o inwestycję Villa Bianca wpobliżu skrzyżowania ulic Skarbka z Gór i Gościnnej. To trzypiętrowy dom, którego budowa zakończyła się latem ubiegłego roku. Budynek został już dopuszczony do użytkowania, ale deweloper – firma E.T.J. Nieruchomości – wciąż jeszcze nie sprzedał wszystkich lokali. Dostępne jest kilka mieszkań o metrażach od 47,5 do 79 m kw., których ceny metra kw. wahają się od prawie 6 do blisko 6,9 tys. zł. Teraz deweloper wspólnie z portalem GrupaDom uruchomił promocyjną ofertę. Skierowana jest do użytkowników portalu, którzy do 15 stycznia zorganizują się wgrupę co najmniej czterech klientów i wspólnie zaczną negocjować warunki zakupu mieszkań w Villi Bianca.

– Taka grupa już na starcie, bez negocjacji dostanie 50 tys. zł łącz- nej zniżki. Nie wyklucza ona przy tym dalszych negocjacji – mówi Aleksander Mokrecki z portalu GrupaDom. Jego portal pozwala klientom szukającym mieszkania organizować się w grupy mające większą siłę przebicia.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.