Dzień otwarty w inwestycji obok ursynowskiego ratusza

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom - MPW

Wsobotę, 30 stycznia firma Ronson Development organizuje dzień otwarty w 11-piętrowym budynku Gemini położonym przy al. KEN obok ursynowskiego ratusza. Odwiedzający będą mogli obejrzeć mieszkanie pokazowe, porozmawiać z przedstawicielami inwestora, a także z doradcą finansowym i architektem wnętrz.

Wbudynku Gemini znajduje się 156 mieszkań. Ronson sprzedał już 89 z nich, przede wszystkim te małe, dwupokojowe. W ofercie zostały mieszkania 50-metrowe, a także trzy-i czteropokojowe o metrażach od ponad 80 do 120 m kw. oraz kilka pięciopokojowych (po ok. 135 m kw.). Ich ceny wahają się od blisko 7,7 do 9,3 tys. zł za m kw.

Budynek łączy wszystkie zalety nowej inwestycji deweloperskiej z zaletami, wynikającymi z ulokowania w sercu istniejącej infrastruktury miejskiej – chodzi nie tylko ometro, ale także m.in. o szkoły, przedszkola, ratusz i położone po drugiej stronie al. KEN Multikino. Oddanie Gemini do użytku zaplanowane jest na wrzesień. Kończąc ten budynek, Ronson zabierze się do drugiego etapu – bliźniaczy budynek położony obok przy al. KEN. Zostanie on oddany w pierwszej połowie 2012 r.

Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development, podkreśla, że Gemini to jeden z nielicznych nowych projektów powstających w pobliżu stacji metra (stacja Imielin). – Uważamy, że doskonała lokalizacja naszej inwestycji, jakość materiałów wykończeniowych oraz nowoczesna architektura wyróżniają tę inwestycję na warszawskim rynku – mówi.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.