WIEŚCI WNĘTRZARSKIE

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom -

sjach wyłoniono 10 finalistów plebiscytu Ale lokale 2014.

Wfinałowej 10 znaleźli się reprezentanci sześciu miast. Najbardziej oryginalne lokale znajdują się w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdyni, Bytomiu i Oświęcimiu. Są to zarówno eleganckie restauracje, bary, spokojne kawiarnie z niesamowitą historią, jak i nieco szalone klubokawiarnie. Wszyscy finaliści otrzymają naklejkę na witrynę z logo plebiscytu „Ale lokale 2014”. Z daleka będzie widać, że wystrój tych miejsc został doceniony. Zwycięzca może być tylko jeden, a ostatni głos mają czytelnicy serwisu Domosfera.pl.

UWA GA! 4 września w serwisie Domosfera.pl został opublikowany sondaż. Każ dy mo że od dać głos na „swoje miejsce” i tym sposobem wybrać najlepiej zaprojektowany, najciekawszy lokal w kraju. Zwycięzca plebiscytu „Ale lokale 2014”, który zdo bę dzie naj wię cej gło sów in ter - nautów, otrzyma specjalnie zaprojektowaną naklejkę na witrynę. Jest o co walczyć – powstała tylko jedna sztuka!

Na najlepiej zaprojektowany lokal wPolsce można głosować do 11 września na stronie www.domosfera.pl. Może to w Twoim mieście znajduje się przyszły zwycięzca plebiscytu?

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.