Apartamenty przy stawie

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom - MPW

21 mieszkań z wyższej półki powstanie przy ul. Szturmowej. Inwestor zachwala lokalizację, zaznaczając, że z budynku do zagłębia biurowego na Służewcu można będzie dojść spacerem.

Apartamentowiec Omega Mokotów buduje firma Tynkbud1. To deweloper, który zajmuje się także generalnym wykonawstwem.

Pięciopiętrowy budynek powstanie przy ul. Szturmowej 15, wpobliżu budynków Wydziału Zarządzania oraz Kulturologii i Lingwistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Znajdzie się w nim tylko 21 mieszkań o metrażach od 43 m kw. (mieszkanie dwupokojowe) do 87 m kw. (czteropokojowe). Inwestor obiecuje, że mieszkania projektowano tak, by były ustawne i dobrze doświetlone. Lokale wyposażone zostaną m.in. w system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe oraz czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne wdowolnej konfiguracji. Będzie także możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Ceny oscylują wokół ok. 10 tys. zł za m kw. Inwestor podpowiada, że nad zamieszkaniem wtym miejscu powinni zastanowić się ludzie pracujący wzagłębiu biurowym na Służewcu – Omega Mokotów oddalony jest od niego o blisko dwa kilometry, czyli dystans, który spokojnie można przejść na piechotę. Atutem inwestycji jest też sąsiedztwo rewitalizowanego stawu przy ul. Rzymowskiego.

Omega Mokotów ma być gotowa pod koniec 2016 r.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.