Apartamentowiec na Złotej na Woli

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - DOM - MICHAŁ WOJTCZUK

Ośmiopiętrowy apartamentowiec powstanie pomiędzy ulicami Złotą i Chmielną na Woli. Inwestor podkreśla kameralne rozmiary inwestycji i lokalizację.

Apartamentowiec powstanie między blokami Złota 77 i Złota 73. – Mamy już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczną się za około dwa tygodnie – mówi Piotr Błaszkiewicz z firmy Moderna Investment. Ta firma debiutuje wWarszawie – dotąd budowała domy z wyższej półki cenowej w Trójmieście.

Wbudynku znajdą się 54 mieszkania o popularnych metrażach. Najwięcej jest dwupokojowych o powierzchniach między 45 a 61 m kw., na ostatnim piętrze jest jedno mieszkanie o powierzchni 86 m kw., a na niższych piętrach – kilka 32-metrowych kawalerek, które sprzedają się najszybciej.

Bu dy nek za o pa trzo ny bę dzie w dwupoziomowy podziemny parking, na którym zmieści się 30 aut. Z racji tego, że inwestycja powstanie między dwoma istniejącymi blokami, budowa części podziemnej poprzedzona zostanie budową ścian szczelinowych wzmacniających krawędzie wykopu.

Inwestor podkreśla kameralne rozmiary inwestycji, wysoką jakość wykończenia i ponadstandardową (2,9) wysokość mieszkań. Inną zaletą jest lokalizacja – w centrum miasta, pięć minut piechotą od kina w centrum handlowym Złote Tarasy. Klienci zainteresowani inwestycją muszą jednak wziąć pod uwagę, że powstaje ona wpodwórku pomiędzy niezbyt zadbanymi kamienicami, z widokiem na duży parking społeczny dla lokatorów sąsiednich bloków. Moderna Investment przekonuje, że jest to także atut inwestycji: „Zlokalizowana wgłębi ulicy pozwala zapomnieć, że jest się w samym centrum Warszawy” – dowodzi.

Ceny mieszkań wahają się od 12,9 do 18,5 tys. zł za m kw. Inwestycja ma być gotowa w maju 2018 r.

Apartamentowiec Złota Chmielna

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.