NOWE MIESZKANIA

Gazeta Wyborcza - Regionalna (Stoleczna) - - NEKROLOGI | OGŁOSZENIA DROBNE -

Na płocki rynek weszła spółka A-Z Bud z Mławy. Wznosi mury dwóch bloków w bardzo ciekawej lokalizacji – przy ul. Kochanowskiego

To mniej więcej naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 11. Mają być gotowe wgrudniu 2018 r.

Deweloper zapowiada, że każdy z bloków będzie miał po pięć kondygnacji, po dwie klatki schodowe iwsumie pomieści 89 mieszkań. Najmniejsze, kawalerki, będą miały powierzchnię 38m kw., największe – 84m kw. i cztery pokoje. – Ale jeśli ktoś jest zainteresowany, to możemy na tym etapie na życzenie klienta tak skonfigurować lokale, połączyć je, by uzyskać 100metrowy apartament – informuje.

Wszystkie mieszkania będą miały balkony, przed budynkami bezpłatne miejsca parkingowe. Wpodziemiu znajdzie się hala garażowa – tutaj za miejsce trzeba będzie zapłacić 20 tys. zł. A po ile są same mieszkania? Deweloper podaje przedział cenowy od 4,3 do 4,6 tys. zł za metr kwadratowy. Wzależności od kondygnacji; najdroższe będą te na pierwszym, drugim i trzecim piętrze. Wcenie jest komórka lokatorska.

Dość drogo. Ale firma zapewnia, że cena odzwierciedla jakość. I obiecuje wysoki standard wykończenia. Na przykład balkony zostaną wykonane ze stali nierdzewnej iszkła hartowanego. Każdy mieszkaniec będzie miał u siebie podgląd z osiedlowego monitoringu. Wnętrza oczywiście wstanie deweloperskim, zaopatrzone wdrzwi wejściowe antywłamaniowe. Będą zainstalowane grzejniki, na podłogach – posadzki, a na ścianach tynk, bez gładzi.

Mieszkania mają być ogrzewane ciepłem z Fortum, ale nie będzie ga- zu, co jest już normą w nowych mieszkaniach wPłocku. Przygotowane zostaną wyjścia pod płyty indukcyjne, wzwiązku zczym bloki będą zaopatrzone wprąd trójfazowy, tzw. siłę.

Sprzedaż lokali już trwa. – Do tej pory sprzedaliśmy ich ok. 30 proc. – usłyszeliśmy wA-Z Budzie.

Więcej o tym, co się buduje w Płocku, w specjalnym dodatku, który znajdziecie w piątek w płockiej „Wyborczej”

Mieszkania wbloku przy ul. Kochanowskiego mają być gotowe wgrudniu przyszłego roku

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.