Poseł Sasin pójdzie na „Proces” Kafki?

Gazeta Wyborcza - Regionalna (Stoleczna) - - WYDARZENIA -

zczego połowę, czyli jednoroczny budżet miasta, udało się pozyskać z funduszy Unii Europejskiej. – To były wydatki na niebywałą skalę whistorii Warszawy – podkreślał. Co druga zainwestowana złotówka poszła na transport publiczny (metro, tramwaje, autobusy, Szybką Kolej Miejską) i projekty drogowe, wtym otwarty w2012 r. most Północny. 900 mln zł ratusz przeznaczył zaś na inwestycje kulturalne.

– Poseł Sasin dostanie album „Sami zobaczcie” – mówił wiceprezydent Olszewski, zaklejając dużą kopertę adresowaną do Jacka Sasina. Włożył też do niej raporty o rosnącej liczbie turystów wWarszawie i rynku pracy w stolicy. – Tylko dzięki inwestycjom miejskim przybyło 50 tys. zatrudnionych – obliczał.

Wliście do posła Sasina umieścił podwójne bilety do placówek kulturalnych wybudowanych lub wyremontowanych pod rządami prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. – Może wybiorą się razem z posłem Patrykiem Jakim? Zapraszamy do Muzeum Polin, Pragi iWarszawy. Jest też bilet do Nowego Teatru na Mokotowie, gdzie wkrótce odbędzie się premiera „Procesu” Kafki – wymieniał wiceprezydent Olszewski. – Mam nadzieję, że będzie to okazja do refleksji. Najwidoczniej posłowie PiS są bardzo zagonieni. Zbliżająca się zima jest dobrym okresem, by nadrobić braki w wiedzy o mieście.

Wiceprezydent Michał Olszewski na bulwarze wiślanym z biletami dla posła PiS Jacka Sasina

Darmowe bilety do otwartych niedawno muzeów i teatrów dostanie poseł PiS Jacek Sasin. Przekonywał, że pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz nie powstało nic oprócz wieżowców.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.