Bielska będzie zamknięta. Już od jutra

Gazeta Wyborcza - Regionalna (Stoleczna) - - WYDARZENIA -

Ratusz informuje, że ulica będzie nieprzejezdna przez co najmniej trzy dni. W tym czasie drogowcy położą na niej asfalt.

Bielska ma być zamknięta w rejonie powstającego węzła obwodnicy. Uwaga – wyłączenie z ruchu będzie obowiązywało tylko w ciągu dnia – od godz. 9 do 17.

– W środę prace będą trwały na odcinku od pętli autobusowej do ronda na skrzyżowaniu z ul. Wiadukt – mówi Hubert Woźniak z biura prasowego ratusza. – Oznacza to, że nieprzejezdne pozostanie skrzyżowanie z Sierpecką.

Wczwartek drogowcy przeniosą się na odcinek od skrzyżowania z Sierpecką do wyremontowanego już fragmentu Bielskiej przy giełdzie samochodowej. Tego dnia przejezdne będzie skrzyżowanie z Sierpecką.

Wpiątek zkolei nieprzejezdny ma być odcinek od skrzyżowania zul. Wiadukt do skrzyżowania z Sierpecką. – Przepraszamy za utrudnienia, ale chcemy wykorzystać sprzyjającą jeszcze takim pracom pogodę – dodaje Woźniak. – Nie da się także do końca wykluczyć, że terminy – właśnie zpowodu pogody – mogą się wydłużyć iczęść prac przesunie się na weekend.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.