DKF

Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy - - WSZYSTKO GRA -

DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY „WO” Gutek Film i „Wysokie Obcasy” zapraszają na przedpremierowe pokazy filmu „Sieranevada” 23 maja wośmiu miastach wPolsce. WWarszawiewkinie Muranów Paulina Reiter poprowadzi po seansie (który rozpocznie się o 18.30) spotkanie z dr Alicją Długołęcką. Godziny innych seansów do sprawdzenia na stronach internetowych kin.

Staram się przedzierać przez fałsz powtarzanych jak mantra rodzinnych historii. Dorastałem na przedmieściach Bukaresztu, wśrodowisku, wktórym wszyscy rozmawiali ze sobą za plecami. Mama była nauczycielką. Ojciec pracował w administracji dużego szpitala, ale sąsiedzi mówili do niego „doktorze”. Przystojny mężczyzna: dwa metry wzrostu, po- Białystok (kino Forum), Gdynia (Gdyńskie Centrum Filmowe), Kraków (Kino Pod Baranami) Łódź (kino Charlie), Olsztyn (kino Awangarda) Poznań (kino Pałacowe), Rzeszów (kino Zorza), Wrocław (kino Nowe Horyzonty).

Osoby, które przyjdą z tym numerem „Wysokich Obcasów”, będą mogły kupić bilet wpromocyjnej cenie. Wśród widzów zostaną rozlosowane DVD z repertuaru Gutek Film.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.