POKÓJ ZABAW DLA DOROSŁYCH

Każdy związek w pewnym momencie potrzebuje urozmaicenia

Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy - - STYL ŻYCIA - TEKST KAROLINA SULEJ ZDJĘCIA MATEUSZ KUBIK

rzyjedźcie na wieczór pełen celebracji bliskości”, „Spędźcie wyjątkowy czas razem” – Aleksandra Rasz czyta w internecie oferty hoteli dla dwojga, bo wybiera się na romantyczny weekend z mężem Michałem. Zastanawia się, po co te eufemizmy. Przecież chodzi o to, że dorośli ludzie szukają miejsca, by się kochać.

PDlaczego nie można powiedzieć wprost? I dlaczego wszystko jest takie kiczowate, różowe – płatki kwiatów, szampan, czekolada, atłasowa pościel. Szuka czegoś mniej przesłodzonego. Chce pojechać na zmysłową randkę, a nie odgrywać sceny z harlequina. Wtedy zalewają ją propozycje dla swingersów albo amatorów sadomasochizmu. Nic dla zwyczajnej pary, która chce w nastrojowym pokoju uprawiać seks. W końcu zabierają walizki własnych dekoracji – świece, zasłony, akcesoria – żeby z bezosobowej przestrzeni hotelu stworzyć buduar w dobrym stylu.

Jest 2015 rok. Do kin wchodzi „50 twarzy Greya”. Książka, na podstawie której nakręcono film, od tygodni pikuje na listach bestsellerów. Aleksandra – oczytana w feminis-

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.