WRÓG, HONOR, OJCZYZNA

Brońmy kraju przed sama nazwa wskazuje, jaka jest orientacja tego rodzaju ludzkiego, do szpiku kości zepsutego

Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy - - FELIETON - Sylwia Kubryńska

iszę ten apel w imię naszych matek. I wimię ojczyzny. Boga, honoru i blizny. Ojców, babek i ciotek. I tego dziadka od wujka Krzyśka. Wimię genów dziedzictwa. Chromosomów zDNA, erytrocytów przelanych na ziemi krwią odkupionej, biało-czerwonej. Polskiej.

I żółto-niebieskiej, bo papieskiej. (Ale naszego papieża, a nie...)

I w imię wolności. Wolności od koryta, bo koryto nas atakuje z każdej strony, jak kraj nasz pięknie podzielony.

I jeszcze atakują nas zUnii złodzieje, co rozkradli nam kraj, nasze zaśmiecone knieje. To apel w imię wolności, na Boga! W imię wolności od wroga.

Brońmy się przed wrogiem Polski, przed wielkim strasznym ŻYDEM, który nie wiadomo gdzie się schował, a przecież jest i kradnie, i zabija. Krew naszych dzieci ukradkiem spija.

PI przed Owsiakiem, przed respiratorami dla niemowląt, co miały czelność ludzką przybrać postać, zamiast płodem świętym na zawsze pozostać.

I przed feministkami, wiadomo, każda równość to nierówność, wystarczy dać płci te same prawa, a zaraz się okaże, że wcale nie jest słaba. Taka opcja tradycję wytraca, przodków truchła w grobach przewraca. I przed niewiernymi, co nie wierzą, że ktoś chodził po wodzie, awcześniej go urodziła dziewica. A przecież wystarczy przeczytać. W piśmie. Które nie wiadomo kto napisał.

I przed matką karmiącą z dzieckiem głodnym z natury, jak chce cyca publicznie, sorry, ale to jest kwestia KULTURY. Lepiej, żeby dziecko się darło jak kot, niż żeby ktoś odwrócił wzrok. What?

The fuck. Nasz jest świat. A świat to Polska, planeta Polska, glob Rzeczypospolitej. Brońmy jej więc do krwi ostatniej z piersi włócznią przebitej. Brońmy jej przed Homo sapiens, sama nazwa wskazuje, jaka jest orientacja tego rodzaju ludzkiego, do szpiku kości zepsutego. Dosyć tego.

Zbierzmy się, załóżmy koszulki, że PAMIĘTAMY, ojczyźnie naszej zginąć nie damy. Weźmy amstafy, to wyklęte wojsko, niech jego wilczy mocz wsiąka w Marszałkowską. Niech jego gówna zdobią polskie parki jak symbole walki. Naszej walki.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.