SPOTKAJMY SIĘ NA NARODOWYM

MARATOŃSKI WEEKEND 26-27 WRZEŚNIA TO NIE TYLKO WIELKI BIEG STOŁECZNYMI ULICAMI. TO RÓWNIEŻ SZEROKI WACHLARZ ATRAKCJI, PRZYGOTOWANYCH Z MYŚLĄ O KIBICACH, SYMPATYKACH BIEGANIA I WSZYSTKICH WARSZAWIAKACH

Maraton Warszawski - - Front Page -

Wmaratońską sobotę i niedzielę organizatorzy i partnerzy 37. PZU Maratonu Warszawskiego zapraszają na otwarty dla wszystkich Stadion Narodowy, gdzie w maratońskim

miasteczku będzie można poćwiczyć, skorzystać z porad specjalistów, zrobić sportowe zakupy, wysłuchać wykładów oraz pokibicować małym i dużym sportowcom, oglądając wyjątkowy finisz sportowej rywalizacji na żywo.

BIEG NA PIĄTKĘ

To bieg nie tylko dla tych, którzy uwielbiają szybkie i krótkie dystanse, ale także dla tych, którym jeszcze brakuje śmiałości, żeby zmierzyć się z królewskim dystansem. Jedni i drudzy poczują na własnej skórze maratońską atmosferę. Trasa prowadzi dookoła Stadionu Narodowego, meta zlokalizowana będzie na płycie boiska. Do udziału w zawodach można zapisywać się do wtorku, 22 września, poprzez formularz internetowy lub w biurze zawodów, o ile wcześniej nie wyczerpie się limit miejsc startowych.

EXPO SPORT&FITNESS

W piątek i sobotę producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego zapraszają na targi SPORT&FITNESS. To okazja by zapoznać się z aktualnymi trendami w sportowym obuwiu, odzieży i gadżetach, przydatnych każdemu, prowadzącemu aktywny tryb życia. Z okazji imprezy na stoiskach będzie można skorzystać ze specjalnych rabatów.

ZADBAJ O ZDROWIE

W strefie PZU do dyspozycji odwiedzających będą lekarze specjaliści, którzy wykonają badania oraz bezpłatnie udzielą porad w swojej specjalności. Można też będzie włączyć się do akcji „Podziel się kilometrem” i zamienić swój wysiłek fizyczny na wymierne korzyści beneficjentów akcji charytatywnej. Dla wielbicieli marszu z kijkami otwarty zostanie specjalny tor do nordic walking. Warto też zajrzeć na stoisko adidas, zrobić sobie badanie przy pomocy Running Station i zasięgnąć opinii w zakresie aktualnego stanu aparatu ruchu i ewentualnego doboru obuwia lub porady, jeśli wskazane będą bardziej specjalistyczne badania. Na konsultacje zdrowotne zaprasza również strefa Carrefour w ramach akcji „Z miłości do zdrowia”. Do chwili odpoczynku kusić będzie założona tam strefa relaksu. Tajniki diety sportowej, treningu biegacza, funkcjonowania organizmu i sposoby na jego sprawniejsze działanie zdradzą zaprzyjaźnieni z magazynem BIEGANIE eksperci (lekarze, fizjoterapeuci, dietetycy, trenerzy i doświadczeni biegacze).

DLA DZIECI

Na szerokich alejkach zewnętrznej promenady Stadionu Narodowego przez cały weekend dzieci będą mogły się zmierzyć w wielu konkurencjach wymagających siły, szybkości, refleksu i ogólnej sprawności. W strefie PZU najmłodsi będą mogli zanurkować w wypełnionym piłeczkami basenie. Specjalnie dla nich zaplanowane są również sesje malowania buziek i starty w nietypowych wyścigach. Do zabawy zaproszą nasze pociechy również specjalne strefy Carrefour i T-Mobile. Nad dobrą zabawą najmłodszych czuwać będą animatorzy w strojach znanych wszystkim dzieciom superbohaterów. Poprowadzą oni również doping podczas sportowej rywalizacji w biegach Młodzi Bohaterowie Narodowego. To wyjątkowa okazja, by najmłodsi sportowcy mogli ścigać się po płycie stadionu, będącego świadkiem sportowych zmagań na najwyższym poziomie i odbierać swoje medale w miejscu, gdzie triumfy święcili wybitni reprezentanci naszego kraju - siatkarze, piłkarze czy lekkoatleci.

FINAŁ AKCJI „POMOC MIERZONA KILOMETRAMI”

W strefie T-Mobile odbędzie się uroczysty finał akcji społecznej „Pomoc mierzona kilometrami”. Na odwiedzających strefę czekać będą liczne atrakcje - od wyjątkowo energetycznych rozgrzewek na stacjonarnym sprzęcie sportowym aż po konkursy z nagrodami. Dodatkowo w strefie akcji będzie można przybić piątkę i wykonać pamiątkowe zdjęcie z ambasadorami PMK – Robertem Korzeniowskim, Zbigniewem Bródką, Aleksandrą Goss, Rafałem Wilkiem, Anną Dec, Joanną Jabłczyńską, Moniką Kuszyńską, Beatą Sadowską, Rafałem Maślakiem i Przemkiem Cypryańskim.

W najbliższy weekend spotkajmy się na Narodowym!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.