TARGI EXPO SPORT&FITNESS

PODCZAS 11. PZU PÓŁMARATONU WARSZAWSKIEGO W HALI TORWAR ODBĘDĄ SIĘ NAJWIĘKSZE SPORTOWE TARGI EXPO TEJ WIOSNY.

Maraton Warszawski - - 3 kwietnia 2016r. -

Już za kilka dni, 3 kwietnia, ulicami stolicy pobiegną uczestnicy 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Zanim jednak to nastąpi Fundacja „Maraton Warszawski” pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na targi EXPO Sport&Fitness Wiosna 2016 oraz seminaria biegowe, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia w Hali Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6A w Warszawie w ramach aktywnego weekendu z Półmaratonem Warszawskim.

PONAD 100 WYSTAWCÓW

W piątek i sobotę (1-2 kwietnia) Hala Torwar wypełni się ponad 100 stoisk wystawców, którzy będą oferowali najwyższej jakości sprzęt sportowy, akcesoria biegowe, odżywki, żywność, odzież sportową, gadżety czy programy treningowe. Wszyscy którzy interesują się sportem i aktywnym trybem życia znajdą na Torwarze coś dla siebie. Na EXPO znajdą się również przedstawiciele specjalistycznych poradni medycznych i centrum odnowy. Na ich stoiskach będzie można wykonać profesjonalne badania wydolnościowe oraz zasięgnąć porady jak skutecznie regenerować siły po wysiłku czy intensywnym treningu biegowym. W Hali Torwar nie zabraknie również stoiska sponsora tytularnego Półmaratonu Warszawskiego – firmy PZU, która będzie zapraszać wszystkich odwiedzających do swojej specjalnej strefy PZU Zdrowie, gdzie wszyscy odwiedzający EXPO będą mieli szansę skorzystać z porad lekarzy specjalistów, przyłączyć się do akcji „Podziel się kilometrem” oraz poćwiczyć w mobilnej strefie zdrowia. Wytrwani biegacze będą mieli również możliwość zapisania się na największe imprezy biegowe w Europie takie jak: maraton w Hamburgu, w Wenecji czy Wilnie oraz na wydarzenia sportowe w polskich miastach takich jak: Wrocław, Łódź, Białystok, Szczecin czy Krynica Zdrój.

SZEREG ATRAKCJI

Adidas, Dextro Energy, Garmin Polska, SklepBiegacza.pl, Saturn, 5150 Warsaw Triathlon, Pro Wellness, Bio Medical Pharma, Polar, Calypso Fitness, Foot Medical czy Tom Tom to nazwy tylko niektórych wystawców, którzy będą mieli swoje stoiska podczas największych targów EXPO Sport&Fitness Wiosna 2016. Na wszystkich odwiedzających 1-2 kwietnia Halę Torwar czeka również szereg konkursów i atrakcji towarzyszących. Chcecie wymienić swoją sportową garderobą, być na bieżąco z najnowszymi trendami biegowymi, sprawdzić swoją formę przed rozpoczęciem sezonu czy po prostu spędzić miło czas w sportowej atmosferze? Przyjdźcie w weekend na Łazienkowską 6A.

POSŁUCHAJ EKSPERTÓW

ADIDAS, DEXTRO ENERGY, GARMIN POLSKA, SKLEPBIEGACZA.PL, SATURN, 5150 WARSAW TRIATHLON, PRO WELLNESS, BIO MEDICAL PHARMA, POLAR, CALYPSO FITNESS, FOOT MEDICAL CZY TOM TOM TO NAZWY TYLKO NIEKTÓRYCH WYSTAWCÓW

Targi EXPO Sport&Fitness to nie jedyna atrakcja jaka czeka na uczestników sportowego weekendu z PZU Półmaratonem Warszawskim. W przedstartową sobotę (2 kwietnia) w godzinach 12:00 – 18:00 na warszawskim Torwarze odbędzie się również cykl seminariów biegowych, który poprowadzą eksperci z magazynu Bieganie. Na wykłady, panele dyskusyjne czy spotkania w ramach biegowego weekendu wstęp jest całkowicie bezpłatny. Seminaria są dedykowane zarówno tym osobom, które złapały już biegowego bakcyla i chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, jak i osobom, które dopiero zaczęły lub planują zacząć swoją przygodę z tym sportem. Spotkania z ekspertami z magazynu Bieganie to możliwość zgromadzenia rzetelnej wiedzy, przydatnej na każdym etapie treningu maratończyka, przed startem, po biegu, a nawet na trasie, gdy coś niepokojącego dzieje się z naszym organizmem.

NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

Program seminariów został rozbudowany z myślą o tych, którzy dopiero łyknęli bakcyla joggingu i są na etapie odkrywania różnorodnych aspektów tej przygody. Ci, którzy jeszcze nie mierzyli się z maratonem, czy nawet półmaratonem, będą mogli dowiedzieć się praktycznych rzeczy przydatnych podczas startów, jak również w dniu powszednim biegacza - amatora. Przykładowe tematy seminariów to np. „Biegaj z głową! Jak sprawić by głowa była naszym sprzymierzeńcem podczas biegu”, „Jak zacząć biegać i… zaraz nie skończyć” czy „Kuchnia długodystansowców, czyli co jeść, aby dobiec”.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.