YARED SHEGUMO NA STARCIE

FAWORYCI DO ZWYCIĘSTWA

Maraton Warszawski - - 25 września 2016r -

Przed rokiem rywalizacja o zwycięstwo w 37. PZU Maratonie Warszawskim stała na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcy – Ezekial Omullo i Ruth Wanjiru uzyskali drugie w historii naszej imprezy wyniki. Jaki to ma wpływ na poziom tegorocznej rywalizacji? Olbrzymi! Ezekial ponownie stanie na starcie Maratonu Warszawskiego! Czy wygra ponownie? Przekonamy się.

EZEKIAL STANIE PONOWNIE NA STARCIE!

GROŹNI RYWALE

Obrońca tytułu nie będzie miał łatwo, bo ma bardzo groźnych rywali. Najgroźniejszy z nich – Albert Matibor – legitymuje się życiówką lepszą niż wszyscy inni rywale (2:05:45), a przed rokiem wygrał maraton w Łodzi. Na pewno przygotowuje się do walki o kolejną wygraną.

WIELKI PECHOWIEC

No i dla nas najważniejsza postać – Yared Shegumo. Wielki pechowiec, który wskutek problemów komunikacyjnych niemal spóźnił się na start olimpijskiego maratonu w Rio, co niestety pozbawiło go szansy na dobry wynik, postanowił udowodnić, że był do sezonu przygotowany doskonale. Czy znów – podobnie jak w 2013 roku – przetnie linię mety jako pierwszy? Przekonamy się już w niedzielę.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.