T-MOBILE BIEG NA PIĄTKĘ

POCZUJ ATMOSFERĘ WIELKIEGO BIEGU

Maraton Warszawski - - News -

Wszyscy wiemy, że bieganie poprawia kondycję i samopoczucie, motywuje do aktywnego wypoczynku, pomaga w wyznaczaniu sobie kolejnych celów. Istnieje jednak sposób, aby również… pomagać w tym czasie innym – i to podwójnie! Fundacja ”Maraton Warszawski” po raz kolejny zaprasza wszystkich amatorów zdrowego trybu życia do udziału w towarzyszącym PZU Maratonowi Warszawskiemu biegu na 5 km, który w tym roku nosi nazwę T-Mobile Bieg na Piątkę. Podczas tej imprezy siły połączyły dwie największe akcje charytatywne od lat angażujące biegaczy w pomoc innym – T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami i #BiegamDobrze.

#BIEGAMDOBRZE

Już w ubiegłym roku uczestnicy biegu na 5 km towarzyszącego PZU Maratonowi Warszawskiemu, mogli dołączyć do największej społeczności biegaczy charytatywnych w Polsce, biorąc udział w akcji #BiegamDobrze. Zasady są bardzo proste – podczas rejestracji na stronie imprezy wystarczyło wybrać charytatywną ścieżkę zapisu i założyć profil zbiórki, za pośrednictwem którego inne osoby mogły wpłacać środki na rzecz jednej z 10 organizacji dobroczynnych. Po uzbieraniu minimalnej kwoty 200 zł – biegacz otrzymywał numer startowy.*

PODWÓJNA POMOC

W tym roku w imprezę zaangażował się sponsor tytularny - firma T-Mobile Polska, która od 2013 roku w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zachęca do połączenia każdej aktywności fizycznej ze zbieraniem środków dla potrzebujących wsparcia dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Także w tym przypadku dołączenie do projektu jest banalnie proste – jedyne co trzeba zrobić to pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo (App Store i Google Play), zarejestrować się, wybrać w menu opcję „Pomoc Mierzona Kilometrami” i korzystać z niej przy okazji każdego, nawet najmniejszego wysiłku sportowego.

BIEG W ZASIĘGU KAŻDEGO

T-Mobile Bieg na Piątkę to bieg będący w zasięgu każdego, nawet początkującego biegacza, a dzięki uczestnictwu w tej imprezie robiąc coś dla siebie, możesz zrobić coś dla innych. I to podwójnie. Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu. Jeszcze nie jest za późno, żeby zdecydować się na start! * Zapisy ścieżką tradycyjną zamykane są na dwa tygodnie przed biegiem, zapisy ścieżką tradycyjną otwarte są do 29 września.

Żeby wystartować należy mieć ukończone 15 lat. zapisy: pzumaratonwarszawski.com

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.