JAPAN MOTORS I RUCH NADAL GRAJĄ W JEDNEJ DRUŻYNIE!

NASZ KLUB PODPISAŁ NOWĄ UMOWĘ Z GRUPĄ PGD, NAJWIĘKSZYM DEALEREM SAMOCHODOWYM W POLSCE, W RAMACH KTÓREJ RUCH OTRZYMAŁ CZTERY NAJNOWSZE MODELE NISSANA JUKE!

Niebieska eRka - - Z Klubu -

„Niebiescy” nawiązali współpracę z Japan Motors, marką działającą w ramach Grupy PGD, w lutym 2014 roku. Nasz Partner otrzymał wówczas tytuł Partnera Technicznego Ruchu Chorzów. Logotyp firmy Japan Motors eksponowany był na stadionie przy Cichej, plakatach meczowych, w oficjalnym serwisie klubu czy w biuletynie „Niebieska eRka”. Obie strony zadowolone z wzajemnej współpracy, postanowiły ją przedłużyć. Zawarta umowa obowiązywać przez kolejne 6 miesięcy.

– Niezmiernie cieszymy się z faktu, że Grupa PGD podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy z Ruchem Chorzów. To pozwoliło dokonać trzeciej już dostawy nowych samochodów dla Klubu. Po bardzo pozytywnych ocenach użytkowników postanowiliśmy, że w tym sezonie klub nie będzie się przesiadał do innych modeli – pozostajemy przy Nissanach Juke. Okazuje się, że samochody doskonale pasują do dotychczasowych osiągnięć klubu – są dynamiczne, zadziorne i oferujące najwyższą jakość, więc na razie nie ma powodu do zmiany. Wierzymy, że nowe Nissany pewnie przewiozą „Niebieskich” przez rywalizację w rundzie finałowej Ekstraklasy, a także w nowym sezonie. Z perspektywy patrzenia na biznesowe wyniki naszej współpracy – jesteśmy wdzięczni klubowi, że możemy się zaliczać do zacnego grona mecenasów sportu, w którym znajdują się największe firmy naszego regionu. Jesteśmy pewni, że wzmocni to wizerunek salonów Japan Motors i PGD Flota Śląsk jako stabilnych partnerów biznesowych, z którymi warto wiązać się na dłużej – mówi Tomasz Patrzykowski, Dyrektor Handlowy Floty Śląsk Grupy PGD.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.