WARTO KONTYNUOWA

ZA CHWILĘ BĘDZIESZ BRONIŁ PRACY LICENCJACKIEJ, A MOŻE MASZ JUŻ TYTUŁ LICENCJATA I ZASTANAWIASZ SIĘ CO DALEJ. W OBECNYCH CZASACH TRZEBA NIEUSTANNIE SIĘ ROZWIJAĆ, BY DOTRZYMAĆ KROKU ZMIANOM, KTÓRE WOKÓŁ NAS NASTĘPUJĄ. ZDOBYWANIE KOLEJNYCH UMIEJĘTNOŚCI I POS

Niebieska eRka - - Zapowiedz -

To także szansa na nową pracę, awans i wyższe zarobki. W Wyższej Szkole Bankowej przygotowaliśmy dla Ciebie różne opcje. Ofertę tworzymy na podstawie obserwacji rynku i tego, co mówią przedstawiciele firm i nasi partnerzy biznesowi. Nic dziwnego więc, że Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu została uznana za najbardziej cenioną przez pracodawców uczelnię w Polsce w rankingu uczelni niepublicznych „Wprost” w 2015 roku.

Po pierwsze, proponujemy studia magisterskie jako tradycyjny sposób kontynuacji edukacji. Na naszej uczelni studia II stopnia dostępne są dla absolwentów wszystkich kierunków studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich),

co oznacza, że w ich trakcie zdobywasz drugi zawód. Możesz wybierać wśród takich kierunków, jak: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie.

Po drugie – studia podyplomowe będące okazją do doskonalenia specjalistycznych kompetencji z określonej dziedziny czy branży. Studia podyplomowe w WSB to to studia przygotowane przez praktyków dla praktyków. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów, z wykorzystaniem stymulujących do działania metod nauczania – warsztatów, gier biznesowych i case studies. Dzięki temu w aktywny sposób pogłębiasz i aktualizujesz posiadaną wiedzę. W naszej ofercie znajdziesz studia podyplomowe między innymi z takich obszarów, jak: administracja, finanse, HR, IT, prawo, psychologia, nieruchomości, zarządzanie czy pedagogika.

Po trzecie, przygotowaliśmy nowatorskie połączenie studiów II stopnia ze studiami podyplomowymi. Po napisaniu i obrony jednej pracy (magisterskiej) zdobywasz dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

I po czwarte – studia Master of Business Administration, które można nazwać wyższym stopniem wtajemniczenia biznesowego. Dodatkowym warunkiem branym pod uwagę w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na tego typu studia jest posiadanie przez kandydata kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku minimum kierowniczym, ponieważ ideą MBA jest wymiana know-how między słuchaczami i wykładowcami. Studia te wyposażają uczestników w umiejętności budujące pozycję skutecznego menedżera i lidera. W ofercie Wyższych Szkół Bankowych znajdują się programy MBA polskojęzyczne i anglojęzyczne, tworzone we współpracy z zagranicznymi partnerami. Licencjat to tylko początek, to furtka do dalszego rozwoju. Sprawdź naszą ofertę i wybierz tę ścieżkę, która najbardziej odpowiada Twoim planom i zainteresowaniom.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.