ZAKOŃCZYĆ Z PRZYTUPEM

Niebieska eRka - - Pierwsza Strona -

Musimy dziś wygrać z Zawiszą dla naszych fanów! Cały czas wiernie nas wspierali i zasługują na to, by zakończyć sezon w dobrych humorach! – taki plan na piątkowy wieczór ma Matúš Putnocký i jego koledzy z drużyny. Choć „Niebiescy” zapewnili sobie już miejsce w piłkarskiej elicie w przyszłym sezonie, będą chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję w rundzie finałowej i zakończyć rozgrywki z przytupem. - Walczymy teraz o jak najwyższą pozycję w tabeli, bo miejsce, które zajmujemy z pewnością nas nie satysfakcjonuje. To na pewno będzie bardzo trudny pojedynek, bo nasz przeciwnik będzie chciał wygrać za wszelką cenę, by stworzyć sobie szansę na ligowy byt. My, choć do tego spotkania podejdziemy spokojnie, postaramy się o komplet punktów, by fajnie pożegnać się z naszymi fanami – zapewnia pomocnik Ruchu Jakub Kowalski. W trakcie decydującego etapu ekstraklasowych rozgrywek „Niebiescy” imponowali dobrą formą i skutecznością w trakcie meczów wyjazdowych, ale jako gospodarz zdobyli tylko jeden punkt. Piątkowe spotkanie z ekipą Mariusza Rumaka będzie więc okazją, by poprawić ten bilans i zakończyć sezon w dobrych humorach. Tym bardziej, że poprzednia konfrontacja obydwu zespołów przy Cichej zakończyła się zwycięstwem Zawiszy (1:2), więc ambitna drużyna „Niebieskich” będzie szukała szansy na rehabilitację.

- Wyjdziemy na to spotkanie bardzo skoncentrowani i powalczymy o zwycięstwo. Choć nie musimy się już martwić o utrzymanie, podejdziemy do naszego zadania odpowiedzialnie, bo interesuje nas tylko wygrana – dodaje trener Ruchu Waldemar Fornalik.

W osiągnięciu tego celu pomóc może Filip Sta- rzyński, który odpokutował już nadmiar żółtych kartek i może dziś pomóc drużynie w pokonaniu zdesperowanego Zawiszy. Szkoleniowiec „Niebieskich” jak zawsze może też liczyć na pełne zaangażowanie 12 zawodnika, który będzie wspierał swoją drużynę z trybun stadionu przy Cichej.

- Nasi kibice świetnie wywiązują się z tej roli, dlatego w tym określeniu nie ma krzty przesady. Nie raz ich doping po- niósł nas do zwycięstwa. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem – dodaje szkoleniowiec Ruchu.

Reasumując: wygrywamy z Zawiszą, by zakończyć sezon w świetnych nastrojach i zająć jak najwyższą pozycję w tabeli. Poza tym biuletyn, który właśnie przeglądacie, ukazał się po raz 50., więc ten „Niebieski” jubileusz też należało by uczcić zwycięstwem!

Widzimy się dziś wieczorem przy Cichej! :)

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.