ZA TYDZIEŃ (31.05): KIERUNEK NADARZYN

KOLARSKI PELETON POLAND BIKE OBIERA KIERUNEK NA NADARZYN.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Topełna uroku gmina znajdująca się zaledwie 20 km od Warszawy. W niedzielę 31 maja Nadarzyn będzie gospodarzem piątego etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon, organizowanego przez Grzegorza Wajsa cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Nadarzyn trzeci raz z rzędu znajdzie się na mapie Poland Bike. Kolorowe, kolarskie Miasteczko Poland Bike z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów zostanie zlokalizowane, tak jak przed rokiem, w przepięknym Parku Pałacowym w Młochowie.

WRACAMY TU Z PRZYJEMNOŚCIĄ

- Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOT- TO Poland Bike Marathon. - Gmina Nadarzyn stawia na sport i rowerową rekreację. Wracamy tu z wielką przyjemnością. Nadarzyńska trasa w Lesie Młochow- skim powinna przypaść do gustu kolarskim maratończykom. Jest stosunkowo łatwa i bardzo przyjemna. Absolutnie do przejechania dla każdego. Zapra- szam całe rodziny do Nadarzyna 31 maja!

DYSTANSE

Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (48 km), MINI (27 km) oraz FAN (7,5 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Nadarzyna w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

V etap LOTTO Poland Bike Marathon 2015 w Nadarzynie jest organizowany przy współpracy z Urzędem Gminy Nadarzyn.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.