POLAND BIKE MARATHON: KIERUNEK NADARZYN

KOLOROWY PELETON POLAND BIKE TRZECI RAZ Z RZĘDU ZAWITA DO NADARZYNA!

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - WWW. POLANDBIKE. PL -

Kolarski peleton Poland Bike obiera kierunek na Nadarzyn. To pełna uroku gmina znajdująca się zaledwie 20 km od Warszawy. W niedzielę 31 maja Nadarzyn będzie gospodarzem piątego etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon, organizowanego przez Grzegorza Wajsa cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Nadarzyn trzeci raz z rzędu znajdzie się na mapie Poland Bike. Kolorowe Miasteczko Poland Bike z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów zostanie zlokalizowane, tak jak przed rokiem, w przepięknym Parku Pałacowym w Młochowie.

MARATON DLA KAŻDEGO

- Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Gmina Nadarzyn stawia na sport i rowerową rekreację. Wracamy tu z wielką przyjemnością. Nadarzyńska trasa w Lesie Młochowskim powinna przypaść do gustu kolarskim maratończykom. Jest stosunkowo łatwa i bardzo przyjemna. Absolutnie do przejechania dla każdego. Zapraszam całe rodziny do Parku Pałacowego w Młochowie w gminie Nadarzyn 31 maja!

DYSTANSE

Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (48 km), MINI (27 km) oraz FAN (7,5 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Nadarzyna w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

V etap LOTTO Poland Bike Marathon 2015 w Nadarzynie jest organizowany przy ścisłej współpracy z Urzędem Gminy Nadarzyn.

WYSTARTOWAĆ MOŻE KAŻDY, WYSTARCZY MIEĆ ROWER I KASK

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.