SPRINTEM

- POLAND BIKE HOT NEWS

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - WWW. POLANDBIKE. PL -

11 LIPCA – INAUGURACJA POLAND

BIKE XC. Pierwszy etap cyklu Poland Bike XC 2015 pod hasłem „Korona Warszawsko-Mazowiecka”. Na cykl będą składać się trzy imprezy. Lokalizacja pierwszego etapu jest w trakcie negocjacji. Dwa kolejne zagoszczą na terenie warszaw- skiej dzielnicy Ursynów. Drugi etap Poland Bike XC odbędzie się 6 września na Wzgórzu Trzech Szczytów (Góra Kazury), a trzeci finałowy – 18 października na Kopie Cwila.

12 LIPCA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MTB AMATO-

RÓW.

Trwają jeszcze rozmowy dotyczące lokalizacji zawodów. Jedno jest pewne. Rywalizacja odbędzie się na trasie blisko Warszawy. Drużyny miłośników MTB (męskie, kobiece i mieszane) powalczą o medale Mistrzostw Polski 12 lipca. To termin do zarezerwowania.

15/16 SIERPNIA W STĘŻYCY.

To będzie prawdziwy hit lata! Weekend 15/16 sierpnia spędzimy w Stężycy koło Dęblina na granicy Mazowsza i Lubelszczyzny, niespełna 100 km od Warszawy. Naszą bazą będzie Wyspa Wisła, jedyny w Europie wschodniej, supernowoczesny kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny. Trasa w Stężycy będzie należeć do najpiękniejszych w tegorocznym cyklu. Program weekendu z Poland Bike w Stężycy jest wyjątkowo atrakcyjny. W sobotę 15 sierpnia zostaną rozegrane I Mistrzostwa Polski MTB Amatorów w Jeździe Parami (kategorie męskie, kobiece i mieszane), a dzień później w niedzielę 16 sierpnia – 12 etap LOTTO Poland Bike Marathon. To będzie prawdziwa perełka w naszym cyklu!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.