ZAPOWIEDŹ: MARKI

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Ta miejscowość, niemal przylegająca do stolicy, będzie areną jedenastego etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolarskie Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów znajdą się przy ulicy Grunwaldzkiej w Markach.

MALOWNICZA TRASA

- Z wielką przyjemnością zadebiutujemy w Markach. To teren wymarzony do jazdy na rowerach górskich - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. – Marki ze swoimi pagórkowatymi okolicami powinny przypaść do gustu miłośnikom dwóch kółek. Trasa jest niezwykle malownicza i zróżnicowana. Runda MINI jest dość techniczna i przebiega po przepięknych, pejzażowych szlakach w Lasach Drewnickich. Pętla MAX została wytyczona na wymagającym, pofałdowanym i interwałowym obszarze Wólka Radzymińska – Rynia - Białobrzegi, naszpikowana ciekawymi leśnymi odcinkami, m. in. w pobliżu Fortu Beniaminów. Zapraszam w niedzielę 9 sierpnia do podwarszawskich Marek!

TRASY DLA KAŻDEGO

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (56 km), MINI (31 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Marek w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

XI etap LOTTO Poland Bike Marathon 2015 w Markach organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Marki i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

TO TEREN WYMARZONY DO JAZDY NA ROWERACH GÓRSKICH

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.