FINISZ WRZEŚNIA Z POLAND BIKE

LOTTO POLAND BIKE MARATHON DRUGI RAZ ODWIEDZI JEDYNE UZDROWISKO NA MAZOWSZU

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

LOTTO Poland Bike Marathon wkracza w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostały tylko trzy etapy. Najbliższy, czternasty już z zaplanowanych szesnastu w tegorocznym cyklu, odbędzie się w niedzielę 20 września w Konstancinie-Jeziornie, oddalonym zaledwie o 18 km od centrum Warszawy. Kolorowy peleton amatorów na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, zawita tu drugi raz. Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów oraz start i meta kolarskich wyścigów znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. To pełne uroku miejsce z tężnią solankową i amfiteatrem.

PIĘKNA LOKALIZACJA

- Konstancin-Jeziorna urzekł nas w zeszłorocznym debiucie. Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu wracamy z dużą radością – mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Wyścigi będą przebiegać po urozmaiconej trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To wymarzony teren do rowerowej rekreacji. Dodatkową atrakcją jest piękna lokalizacja kolarskiego miasteczka w Parku Zdrojowym. Zapraszam całe rodziny do Konstancina-Jeziorny w niedzielę 20 września. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask.

DYSTANSE

Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach: MAX (60 km), MINI (30 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Konstancina-Jeziorny w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

XIV etap LOTTO Poland Bike Marathon 2014 organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

KONSTANCIN-JEZIORNA URZEKŁ NAS W ZESZŁOROCZNYM DEBIUCIE

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.