NA FINAŁ LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAPRASZA ŁUKASZ JEZIORSKI, BURMISTRZ DZIELNICY WAWER M.ST. WARSZAWY

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS - Łukasz Jeziorski Burmistrz Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Wawer to największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Codziennie dostrzec można jak bardzo w ostatnich latach zmieniła się w nowoczesne i przyjazne do życia miejsce. Ma wyjątkowo „kolarski klimat”. Na miłośników dwóch kółek czeka malownicza i zarazem techniczna trasa wytyczona ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest to jedyny szlak MTB na Mazowszu, powstał z inicjatywy ekipy Poland Bike i władz dzielnicy.

Wawer ma swój urok i klimat dla osób, które cenią ciszę, spokój i przyrodę, z dala od miejskiego zgiełku, a jednoczesnej chcą mieszkać w dzielnicy Warszawy dobrze skomunikowanej z centrum. Dzięki pięknym terenom Mazowieckiego Parku Krajobrazowego mamy doskonałe warunki przyrodnicze do uprawiania sportu i turystyki.

W stolicy coraz więcej osób biega na świeżym powietrzu, jeździ na rowerach, a Wawer jest do tego wymarzonym miejscem. Nie trzeba wyjeżdżać na Mazury, czy w Bieszczady żeby pojeździć na rowerze, czy pobiegać w niesamowitych miejscach, których w Wawrze nie brakuje. Chętnych zapraszamy na cudowne piesze i rowerowe wycieczki, a zimą na narty biegowe. Przygotowaliśmy dla fanów sportu 5 doskonale oznakowanych leśnych szlaków rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności i 3 szlaki biegowe. Serdecznie zapraszam na finał LOTTO Poland Bike Marathon do Wawra wszystkich fanów kolarstwa, chcących przeżyć niezapomnianą przygodę, a wszystkich fanów sportu na świeżym powietrzu do odwiedzenia naszej dzielnicy.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.