19 CZERWCA: GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA!

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Wniedzielę 19 czerwca miłośnicy jazdy na rowerach górskich zawitają do Góry Kalwarii już ósmy raz z rzędu. Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta ósmego etapu LOTTO Poland Bike Marathon znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

MARATON DLA KAŻDEGO

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że trasa w Górze Kalwarii ponownie sprawi wielką przyjemność amatorom dwóch kółek. Zjazdy przeplatają się z podjazdami, a finisz prowadzi po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix.

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (54 km), MINI (31 km) oraz FAN (6 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Góry Kalwarii w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

KAŻDY MOŻE WYSTARTOWAĆ. BEZ WZGLĘDU NA WIEK

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.