ZAPOWIEDŹ: KONSTANCIN-JEZIORNA

18 WRZEŚNIA. PELETON LOTTO POLAND BIKE MARATHON ODWIEDZI JEDYNE UZDROWISKO NA MAZOWSZU

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

LOTTO Poland Bike Marathon już niemal na finiszu. Przedostatni, czternasty etap w tegorocznym cyklu, odbędzie się w niedzielę 18 września w Konstancinie- Jeziornie, oddalonym zaledwie o 18 km od centrum Warszawy. Kolorowy peleton amatorów na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, zawita tu trzeci raz. Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów oraz start i meta kolarskich wyścigów znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie- Jeziornie. To pełne uroku miejsce z tężnią solankową i amfiteatrem.

MARATON DLA KAŻDEGO

- Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu wracamy z dużą radością – mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Wyścigi będą przebiegać po trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To wymarzony teren do rowerowej rekreacji. Dodatkową atrakcją jest piękna lokalizacja kolarskiego miasteczka w Parku Zdrojowym. Zapraszam całe rodziny do Konstancina-Jeziorny w niedzielę 18 września. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask. Startujemy tym razem przy „Hugonówce” tuż obok tężni.

DYSTANSE

Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach: MAX (61 km), MINI (34 km) oraz FAN (9 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Konstancina-Jeziorny w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie-Jeziornie organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

STARTUJEMY TYM RAZEM PRZY „HUGONÓWCE” TUŻ OBOK TĘŻNI

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.