ZAPOWIEDŹ: LEGIONOWO

JEŚLI MAJÓWKA, TO TYLKO NA ROWERZE I NA ATRAKCYJNEJ TRASIE! JUŻ W NIEDZIELĘ 30 KWIETNIA W LEGIONOWIE ODBĘDZIE SIĘ TRZECI ETAP KOLARSKIEGO CYKLU LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo ósmy raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

BĘDZIE TECHNICZNIE

- To będzie prawdziwa kolarska majówka - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Do Legionowa zawsze wracamy z wielką przy- jemnością. Na miłośników jazdy na rowerach górskich czeka trasa niezwykle ceniona przez kolarskich maratończyków. Malownicza, pełna uroku, urozmaicona i jak na Mazowsze… dość pagórkowata. Do pokonania techniczne zjazdy i podjazdy oraz spora liczba wąskich, krętych ścieżek w Lasach Legionowskich, Nieporęckich i okolicach Choszczówki.

TRASY DO WYBORU

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (65 km), MINI (34 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawo- wych, otwarte mistrzostwa Legionowa w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Legionowo, Areną Legionowo, Powiatem Legionowskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, profesjonalnym sklepem i serwisem ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

NA MIŁOŚNIKÓW JAZDY NA ROWERACH GÓRSKICH CZEKA TRASA NIEZWYKLE CENIONA PRZEZ KOLARSKICH MARATOŃCZYKÓW

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.