ZAPOWIEDŹ FINAŁU: WAWER

8 PAŹDZIERNIKA WARSZAWSKI WAWER BĘDZIE ARENĄ FINAŁU LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Meta już blisko! W niedzielę 8 października w warszawskim Wawrze odbędzie się ostatni, siedemnasty etap LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Stołeczna dzielnica Wawer już szósty raz z rzędu stanie się finałową areną, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów tradycyjnie rozgrywanych pod hasłem „Rowerem po Zdrowie” znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

MALOWNICZA TRASA

- Wawer ma wyjątkowy „kolarski klimat” - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Na miłośników dwóch kółek czeka malownicza i zarazem techniczna trasa. Jest to Wawerski Szlak MTB, który powstał z inicjatywy ekipy Poland Bike i władz dzielnicy Wawer, wytyczony ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

DYSTANSE

Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (27 km) i FAN (8 km). Dodatkowo odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB Samorządowców. Swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO

Scena w warszawskim Wawrze zatrzęsie się od atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów LOTTO Poland Bike Marathon, m.in. markę rowerów SUPERIOR, Hotel Alpenrose w Austrii i SklepRowerowy.pl. Dekoracja klasyfikacji generalnej obejmie po sześć najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej na dystansach MAX, MINI, FAN i Mini Cross, po sześć najlepszych osób z kategorii Open na dystansach MAX, MINI i FAN, a także po 10 najlepszych kobiet i mężczyzn w punktacji OMNIUM. Nagrody otrzymają również po trzy najlepsze drużyny, zespoły młodzieżowe oraz rodziny.

WSPÓŁPRACA

Finał LOTTO Poland Bike Marathon 2017 organizowany jest przy współpracy z dzielnicą Wawer m.st. Warszawy, Instytutem „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, profesjonalnym sklepem i serwisem rowerowym ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

NA MIŁOŚNIKÓW DWÓCH KÓŁEK CZEKA MALOWNICZA I ZARAZEM TECHNICZNA TRASA.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.