29.04: LEGIONOWO

TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ UROKLIWYCH TRAS NA MAPIE POLAND BIKE. W NIEDZIELĘ 29 KWIETNIA W LEGIONOWIE ODBĘDZIE SIĘ TRZECI ETAP CYKLU LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2018

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo dziewiąty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

PAGÓRKOWATA TRASA

- Do Legionowa zawsze wracamy z wielką przyjemnością - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Na miłośników jazdy na rowerach górskich czeka legionowska trasa niezwykle ceniona przez kolarskich maratończyków. Malownicza, urozmaicona i jak na Mazowsze… dość pagórkowata. Do pokonania będą techniczne zjazdy i podjazdy oraz spora liczba wąskich, krętych ścieżek w Lasach Legionowskich, Nieporęckich i okolicach Choszczówki.

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (65 km), MINI (34 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta Legionowo, Areną Legionowo, Powiatem Legionowskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz profesjonalnym sklepem i serwisem RafBike Store.

NA MIŁOŚNIKÓW JAZDY NA ROWERACH GÓRSKICH CZEKA LEGIONOWSKA TRASA NIEZWYKLE CENIONA PRZEZ KOLARSKICH MARATOŃCZYKÓW

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.