Polub nas wirtualnie!

ŻAGLE ZAPRASZAJĄ DO SIECI!

Zagle - - Śródlądzie Nowe Media - Redakcja

Nowy adres oraz jeszcze więcej informacji podanych w lepszej formie, ułatwiającej codzienny, bezpośredni kontakt z naszą redakcją i pozostałymi czytelnikami! Portal sportów wodnych zagle.se.pl to kompendium wiedzy dotyczącej żeglarstwa, historii najważniejszych regat, sylwetek ludzi związanych z tym sportem. Serwis zaspokaja potrzeby nie tylko wytrawnych żeglarzy, ale również osób zaczynających przygodę z jachtingiem. Z myślą o nich tworzone są publikacje zawierające praktyczne informacje: gdzie, na czym, w czym pływać, oraz słowniczek pojęć żeglarskich. Takie elementy, jak choćby „Dziennik Pokładowy”, zawierający felietony redaktora naczelnego Waldemara Heflicha oraz Mateusza Kusznierewicza, publikującego w „Żaglach” od blisko dwudziestu lat, wzbogacają dodatkowo merytoryczną zawartość serwisu.

Cztery razy w miesiącu chętni bezpłatnie otrzymują NEWSLETTER z najciekawszymi informacjami tygodnia. W serwisie funkcjonuje też wyjątkowa forma przekazu wideo. Żagle TV, bo o niej mowa, budzi ogromne zainteresowanie naszych internautów, a filmy tworzone przez naszych dziennikarzy i operatorów trafiają jednocześnie na oficjalny kanał Żagle TV w serwisie YOUTUBE – https://www.youtube.com/user/zagletv! Znaleźć w nim można między innymi relacje z najważniejszych wydarzeń żeglarskich, wywiady oraz informacje o nowościach sprzętowych w formie testów jachtów oraz prezentacji osprzętu żeglarskiego.

Wszystkie materiały promowane są jednocześnie w mediach społecznościowych magazynu. Oficjalne profile na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/zaglepl/ oraz TWITTERZE – https://twitter.com/magazynzagle dają możliwość bezpośredniego kontaktu z redakcją, dyskusji z innymi użytkownikami serwisu oraz dzielenia się najciekawszymi informacjami ze znajomymi.

Bądźcie z nami!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.