Halep búcsúzott

Bihari Naplo - - SPORT -

Az első helyen kiemelt román Simona Halep két szettben vereséget szenvedett (7:6, 6:1) a lengyel Agnieszka Radwanskatól a Szingapúrban zajló WTAvilágbajnokságon. A tornát két vereséggel kezdő Radwanska ezúttal összekapta magát, és egy szoros, valamint egy sima szettben legyőzte Halepet. Ezzel az eredménynyel az biztossá vált, hogy Marija Sarapova ott lesz az elődöntőben, míg Simona Halep már nem juthat tovább. Radwanska egyébként pályafutása 500. győzelmét aratta. A Vörös Csoport másik meccsén Sharapova 7:5, 6:1 arányban nyert, így az orosz teniszező mellett Radwanska jutott az elődöntőbe. Női kézilabda BL, Bukaresti VSK–Buducsnost – Digi 2, 19 óra. La Liga, S. Gijon–Malaga – Digi 3, 19.15 óra. I. Liga, CFR–Steaua – Digi 1, 20.30 óra. Formula–1, Mexikói Nagydíj, futam – Dolce 2, 21 óra. La Liga, Betis–A. Bilbao – Digi 3, 21.30 óra. Serie A, Lazio–Milan – Digi 2, 21.45 óra. Amerikai labdarúgó-bajnokság, negyeddöntők – Eurosport, 22, 24 és 2 óra.