Nyögvenyelősen nyertek a kosarasok

Bihari Naplo - - SPORT -

Az első és a harmadik negyedet annak rendje és módja szerint megnyerte a nagyváradi férfikosárlabda együttes a Temesvári BC elleni múlt heti hazai bajnoki mérkőzés alkalmával. ,viszont a másodikban és az utolsó etapban a vendégek bizonyultak jobbnak, ezzel a véghajrá igen izgalmassá alakult. A fontos mégis az, hogy a váradi gárda, ha minimális különbséggel is, de nyert, emellett jóleső érzéssel fogadták a szurkolók azt, hogy Martin Zeno hosszú sérülés után visszatért a pályára, és már az első meccsén nyolc pontot dobott!

A váradiak legközelebb április 18-án, szerdán 19.45 órától a Piteşti-i Argeş ott- honában szerepelnek bajnoki mérkőzésen.

Jegyzőkönyv

NAGYVÁRADI VSK U–TEMESVÁRI BC 74–70 ( 16– 10, 16–21, 27–15, 15–24). Antonio Alexe Sportaréna, mintegy 1500 néző. JÁTÉKVEZETŐK: Ciprian Stoica, Mircea Şerban, Bertalan István. SZÖVETSÉGI MEGFIGYELŐ: Doru Vinaşi. VSK U: Nicolescu 14 (2x3 pontos), Denison 8, Kariniauskas 11, Valeika 10, Richard 2, Ţîbîrnă, Mandache 7, Gajovics 14 (4x3), Zeno 8. EDZŐK: Cristian Achim és Milan Mitrovics. BC: Drăguşin, Gheorghe, Mijajlovics 15 (3x3), Jeremics 20 (5x3), Komatina 6, Stevanovics 6, Popa Calotă 7, Tohăţan 2, Diaz 6, Burdgess 7. EDZŐ: Tudor Costescu.