A Real és a Bayern előnyben

Gyergyói Hírlap - - T -

A Real Madrid és a Bayern München egyaránt előnyből várhatja a negyeddöntő visszavágóját labdarúgó Bajnokok Ligájában. A spanyolok a duplázó – a második gólt látványos ollózással szerző – Cristiano Ronaldo vezérletével magabiztos, 3–0-ás sikert arattak a Juventus otthonában, míg a Bayern München ugyancsak vendégségben diadalmaskodott: Thomas Müllerék hátrányból fordítva verték 2–1re a Sevillát a keddi játéknapon. BL-negyeddöntő, 1. mérkőzés. * Juventus (olasz)–Real Madrid (spanyol) 0–3 (0–1). Gólszerzők: C. Ronaldo (3. és 64. perc), Marcelo (72.). Kiállítva: Dybala (66., Juventus). * Sevilla (spanyol)–Bayern München (német) 1–2 (1–1). Gólszerzők: Sarabia (32.), illetve Jesús Navas (37., öngól) és Thiago Alcántara

(68.). * Az FC Liverpool (angol)– Manchester City (angol) és FC Barcelona (spanyol)–AS Roma (olasz) találkozók lapzárta után fejeződtek be. A visszavágókra április 10-én és 11-én kerül sor.