Pontos előnnyel kezdi a rájátszást a CFR

Vásárhelyi Hírlap - - T - H. B. O.

ozások szerint a Kolozsek nem jelentett különöot a sereghajtó Bukaress idegenbeli legyőzése a fordulójának vasárnapi n, bár az éllovas vendézünet után biztosították m pontot, amikor három két góllal „elintézték” a . Ugyancsak a második nyert a rivális Bukaresti mely hazai pályán 2–0sokáig helytálló Sepsigyi Sepsi OSK-t. szakaszt a CFR 59 pontnéggyel megelőzve a második FCSB-t és nyolccal a harmadik Craiovát. A rájátszásra megfeleződnek a csapatok pontszámai, így a kolozsváriak (30) a fővárosiakkal (28) szemben két pontos előnnyel várják a playoff küzdelmeit, amelynek hétvégi első fordulójában CFR– Iaşi, FCSB–Viitorul és Craiova–Astra mérkőzéseket rendeznek.

Addig azonban hét közben az érdekelt csapatok lejátsszák a Románia- kupa negyeddöntőit Medgyesi Gaz Metan–Astra Giurgiu (kedd 20.30), Nagyszebeni Hermannstadt–Bukaresti FCSB (szerda 18.30), FC Botoşani–CSM Poli Iaşi (szerda 21.15) és CSU Craiova–Bukaresti Dinamo (csütörtök 20.30) párosításokban.