Prva pobeda crno-belih

24 Sata (Serbia) - - SPORT -

KRENULI Fudbaleri Partizana ostvarili su prvu pobedu ove sezone, iz šestog pokušaja, pošto su u utakmici 4. kola Superlige savladali Javor u Ivanjici 2:0 (1:0). Trijumf crno-belih najavio je Miroslav Radović u 13. minutu, posle velikog promašaja i prečke Valerija Božinova sa samo nekoliko metara, a potvrdio Nemanja Mihajlović iz penala u

71. minutu. Crvena zvezda čuva prvo mesto, pošto je po jakoj kiši savladala Voždovac 3:0, uz dva gola Uga Vijere i jedan Damjana le Taleka, koji je prvi put ove sezone igrao na poziciji štopera, čime je trener Miodrag Božović očigledno otkrio plan za Sasuolo u plej-ofu za Lige Evrope. Napredak je posle remija sa Zvezdom i pobede protiv Partizana zaustavio i Vojvodinu 0:0, dok je Čukarički protiv Backe 1:0, takođe upisao prvenac golom Nemanje Radonjića u 48. minutu.