Só speel hul­le

Beeld - - Sport - – S­port­re­dak­sie

Mo­na­co. – Bar­ce­lo­na, die ver­de­di­gen­de kam­pi­oen, is in ’n nog­al moei­li­ke groep, saam met Bay­er Le­ver­ku­sen, AS Ro­ma en BA­TE Bo­ri­sov (Be­la­rus) ge­loot vir die Eu­ro­pe­se Kam­pi­oe­ne­li­ga.

In groep D speel die sok­ker­span­ne van Ju­ven­tus, Man­ches­ter Ci­ty, Se­vil­la en Bo­rus­sia M­ön­chenglad­bach teen me­kaar.

Ar­se­nal pak Bay­ern M­ün­chen, ’n vyf­ma­li­ge kam­pi­oen, ter­wyl Man­ches­ter U­ni­ted on­der meer vi­rPSVEind­ho­ve­nenCSKAMoscow in Groep B die stryd aan­sê.

EIND­RON­DE: 1. Ser­gey S­hu­ben­kov (Rus) 12.98; 2. Hans­le Par­chment (Jam) 13.03; 3. Aries Merritt (VSA) 13.04.

KWA­LI­FI­SEER­DERS: 1. E­li­jah Ma­nan­goi (Ken) 3:35.00; 2. Ta­ou­fik Makhlou­fi (Alg) 3:35.05; 3. Abda­laati I­gui­der (Ma­rok) 3:35.20; 4. C­har­lie G­ri­ce (B­rit) 3:35.58; 5. Ti­mothy C­her­uiyot (Ken) 3:35.74; 6. Rob­by Andrews (VSA) 3:35.88; 7. A­man Wo­te (Eth) 3:35.97; 8. As­bel Ki­prop (Ken) 3:43.48; 9. Ni­cho­las Wil­lis (NS) 3:43.57; 10. Si­las Ki­plagat (Ken) 3:43.64. 28. ger (VSA) 62.21.

EIND­RON­DE: 1. Ti­an­na Bar­to­let­ta (VSA) 7.14; 2. S­ha­ra Proc­tor (B­rit) 7.07; 3. I­va­na S­pa­no­vic (Serw) 7.01. PRO­VIN­SI­A­LE TOER­NOOI (Potchefstroom)

KZN­Rai­ders 7, G­rens 0; Noord­wes 3, SG­Wits 1.

Suid­Gau­teng 6, Noor­de­li­kes 1; WP 2, Vry­staat 1.

KZN­bin­ne­land 3, SA Plat­te­land­se Dis­trik­te A 0; KZNMyn­ahs 4, OP 2; SA Plat­te­land­se Dis­trik­te B 0, M­pu­ma­lan­ga 0; WP­Skier­ei­land 5, SG Nug­gets 1; Na­mi­bië 4, SA Plat­te­lan­se Dis­trik­te A 0. ni­ka Ci­bul­ko­vá (Slo­wa) 6­7( 4), 6­4, 7­5; Le­sia T­su­ren­ko (Oek) k Ka­rolí­na P­lis­ko­vá (T­sjeg, 5) 6­2, 6­2; Pe­tra K­vi­to­vá (T­sjeg, 2) k Ag­niesz­ka Rad­wan­ska (Po­le, 7) 7­5, 6­4. DER­DE TOETS (Colombo, Sri Lan­ka)

(C­he­teshwar Pu­ja­ra 19*; Pra­deep 1/16). TWEE­DE VIERDAGWEDSTRYD (Wy­a­nad, In­dië)

Kock 20; Pa­tel 4/6).

(De

Newspapers in Afrikaans

Newspapers from South Africa

© PressReader. All rights reserved.