Su­perS­port-hoog­te­pun­te (Al­les reg­streeks)

Oudtshoorn Courant - - CLASSIFIEDS -

Vry­dag 21 Ju­lie

At­le­tiek: Di­a­mant­li­ga, Mo­na­co – 20:00 tot 22:15 op SS 7

Esport: Aflaai­ses­sie – 15:00 tot 15:30 op SS 10 Fiets­ry: Tour de Fran­ce, skof 19 (220 km) – 12:10 tot 18:00 op SS 5

Gholf: B­rit­se Ope, dag 2, Roy­al Birk­da­le – 07:30 tot 21:00 op SS 6 en 09:00 tot 21:00 op SS 1

Bar­ba­sol-kam­pi­oen­skap, dag 2, O­pe­li­ka, Ala­ba­ma – 23:00 tot 02:00 op SS 6

Hok­kie: Wê­reld­li­ga, Jo­han­nes­burg: Mans – 09:30 tot 21:15 op SS 8 (half­eind­wed­stry­de be­gin 16:45 en 19:00)

Rug­by: Su­per­reeks, kwart­eind: Brum­bies Hur­ri­ca­nes – 11:00 tot 14:00 op SS 1 en GDN

Cur­rie­be­ker: C­hee­tahs t Haaie – 18:30 tot 21:00 op SS 1 en GDN

S­wem: Wê­reld­kam­pi­oen­skap­pe, Boe­da­pest: Oop­wa­ter-eind­ron­des – 08:20 tot 15:00 op SS 2

Wa­ter­po­lo: Suid-A­fri­ka t S­pan­je – 09:15 tot 10:50 op SS 7

Sier­swem – 10:50 tot 12:30 op SS 7 Duik, 10m en 3m – 15:15 tot 17:00 en 18:15 tot 20:00 op SS 7

Sa­ter­dag 22 Ju­lie

t

Fiets­ry: Tour de Fran­ce, skof 20 (tyd­toets, 23 km) – 13:40 tot 19:00 op SS 5

Vroue, een­daag­se wed­ren – 12:55 tot 13:30 op SS 5

Gholf: B­rit­se Ope, dag 3 – 11:00 tot 21:00 op SS 6 en GDN en 12:00 tot 21:00 op SS 11

Bar­ba­sol-kam­pi­oen­skap, dag 3 – 22:00 tot 01:00 op SS 6 en GDN

Hok­kie: Wê­reld­li­ga: Vroue – 10:30 tot 15:45 op SS 8

Mans – 15:45 tot 20:05 op SS 8 Mo­tor­ren­ne: Nas­car­reeks – 21:30 tot 00:30 op SS 8

Rug­by: Su­per­reeks, kwart­eind: Cru­sa­ders t High­lan­ders – 09:00 tot 12:00 op SS 1 en M-Net

Li­ons t S­harks – 14:00 tot 16:30 op SS 1 en M-Net

S­tor­mers t C­hiefs – 16:30 tot 19:15 op SS 1 en M-Net Cur­rie­be­ker: G­rie­kwas t Blou Bul­le – 19:15 tot 21:30 op SS 1 en M-Net

Cra­ven­week (o-18) laas­te wed­stryd – 15:15 tot 17:00 op SS 10

Sok­ker: A­sië-tro­fee, uit­speel om der­de plek en eind­stryd – 11:00 en 14:20 tot 17:00 op SS 3

V­riend­skap­lik: Ar­se­nal t C­hel­sea – 13:30 tot 15:40 op SS 4

S­wem: Wê­reld­kam­pi­oen­skap­pe: Sier­swem – 10:45 tot 12:30 en 19:00 tot 20:30 op SS 7

Duik, 3m en 10m – 13:35 en 16:45 tot 19:00 op SS 7

Wa­ter­po­lo – 17:30 tot 20:30 op SS 2 en 20:30 tot 23:30 op SS 8

V­liegs­port: Red Bul-wed­vlug, Ka­zan – 15:00 tot 16:30 op SS 2

Son­dag 23 Ju­lie

Fiets­ry: Tour de Fran­ce, skof 21 (105 km) – 16:35 tot 20:00 op SS 5

Gholf: B­rit­se Ope, dag 4 – 10:00 tot 20:00 op SS 6 en 10:00 tot 14:15 ook op GDN By­ko­men­de dek­king – 12:00 tot 20:00 op SS 1 Bar­ba­sol-kam­pi­oen­skap, dag 4 – 22:00 tot 01:00 op SS 6 en GDN

Hok­kie: Wê­reld­li­ga: Uit­speel om der­de plek­ke – 10:30 en 13:15 tot 15:30 op SS 8

Eind­wed­stry­de vir vroue en mans – 15:30 en 18:00 tot 20:30 op SS 8

K­rie­ket: Vroue: Wê­reld­be­ker-eind­wed­stryd – 11:00 tot 20:00 op SS 2

Mo­tor­ren­ne: Nas­car­reeks – 21:00 tot 00:00 op SS 8

Rug­by: Cur­rie­be­ker: Pu­mas t Leeus – 14:15 tot 16:30 op SS 1 en GDN

Seil­jag­vaart: Ex­tre­me-reeks, Bar­ce­lo­na –

15:30 tot 17:00 op SS 10

S­wem: Wê­reld­kam­pi­oen­skap­pe, s­wem – 09:00 tot 13:20 en 17:00 tot 19:45 op SS 7

Wa­ter­po­lo – 13:20 tot 16:30 en 20:15 tot 23:30 op SS 7V­liegs­port: Red Bull, Ka­zan, wed­vlug 1 en 2 – 13:00 tot 14:00 en 15:00 tot 16:00 op SS 5

Newspapers in Afrikaans

Newspapers from South Africa

© PressReader. All rights reserved.