Yılın Kurumsal Dönüşüm Ödülü TİM'in

Özel Ekler - - ANASAYFA -

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya liderlerindenolan SAP, Türkiye'deki kamu sektörünün dijital devrime öncülük edecek başarılı uygulama projelerini katılımcılarla paylaştı. SAP Forum’da dönüşümün Türkiye'ye sağlayacağı katma değer gözler önüne serildi.

SAP Forum Ankara'da farklı sektörlerden öncü kurumlar hayata geçirdikleri SAP projeleri ve ilham verici başarı hikayelerini katılımcılarla paylaştılar. Forumda “Yılın SAP Projeleri Ödülleri” de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Yılın Kurumsal Dönüşüm Ödülü'nü TİM aldı.

TİM Bilgi Teknolojileri Koordinatörü Demir Murat Aksoy ödül töreninde şunları kaydetti “İhracat, ülkemizin ekonomik anlamda güçlenmesinin yanı sıra global re- kabet gücünün artması açısından büyük önem taşıyor.

TİM, bünyesinde 13 genel sekreterlik ve 60 ihracatçı birliği barındıran, 70 binden fazla ihracatçı firmayı temsil eden ve yaklaşık 1200 personelin çalıştığı büyük bir yapıdır, ana misyonu ülkemizin ihracatını artırmaya dönük faaliyetlerde bulunmak olan TİM'in, bünyesindeki tüm ihracatçı birlikleriyle ve tüm birimleriyle entegre hareket etmesi kritik öneme sahip. Bu hedefle; bütünleşik, tüm birimleriyle koordinasyon halinde haberleşebilen entegre tek bir teknoloji yazılım ve donanım altyapısına sahip olmak için 2017 başında başlattığımız SAP kurumsal dijital dönüşüm projemizin modüllerini önemli ölçüde canlıya almaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.