Kids Aloud Ailesi'nden başarılı gazeteciye büyük sürpriz

Aydın Doğan Gazetecilik Yarışması'nda Yazılı Haber Araştırma Dalında Türkiye Birincisi olan Gazeteci Duygu Doğan'a, Manavgat Düşlerüşler Bahçesi Kreş Kids Aloud Yönetimi tarafından sürpriz kutlamama yapıldı.

Akdeniz Haber - - llk Sayfa -

Aydın Doğan Gazetecilik Yarışması'nda Yazılı Haber Araştırma Dalında da Türkiye Birincisi olan Gazeteci Duygu Doğan'a, Manavgat Düşler Bahçesi si Kreş Kids Aloud Yönetimi tarafından sürpriz kutlama yapıldı.

D üşler Bahçesi Kreş Kids Aloud Kurucu Müdürü Özlem Özer Bedir, Genel Müdür Emine Çataltaş ve Kreş Öğretmenleri tarafından, Aydın Doğan Vakfı 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda Yazılı Haber Araştırma Dalında Türkiye Birincisi olan Gazeteci Duygu Doğan'a Düşler Bahçesi Kreşi'nde sürpriz bir kutlama düzenlendi. Büyük şaşkınlık ve mutluluk yaşadığı sürpriz kutlamada konuşan, Duygu Doğan, Düşler Bahçesi Kreş Kids Aloud tarafından hazırlanan sürpriz kutlamadan çok mutlu olduğunu belirtti. Doğan, bütün başarıların etrafındaki insanların teşvikleri ile elde edildiğini vurgulayarak, “Bugün burada yapılan bu sürpriz kutlama beni gerçekten çok mutlu etti. Yapılan bu güzellik ve düşünceler, biz gençleri kendi mesleklerinde başarılara teşvik ediyor. Benim başarımdan dolayı mutlu olup bana bu sürprizi hazırlayan Düşler Bahçesi Kreş Kids Aloud Ailesi'ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

MANAVGAT'IMIZI N GURURU

Düşler Bahçesi Kreş Kids Aloud Kurucu Müdürü Özlem Özer Bedir ise, Gazeteci Duygu Doğan'ın Manavgat adına gurur verici bir ödül aldığını söyledi. Bedir, elde edilen başarının çok büyük mutluluk uluk verdiğini belirterek, rek, “Gazeteci kardeşimizşimizz Duygu Doğan mesleği enn iyiiy yi icra eden gazetecilerimizdenmiz zden biridir. Hem okuduğuduğuu okul hem de görev yaptığıptığ ı gazete olarak kendinindin ni geliştiren ve başarılararıla ar elde eden güzel bir gazetecidir.azete ecidir. Duygu kızımız, AydınAydı ın Doğan Vakfı 26. GençGen nç İletişimciler Yarışması'ndaşma ası'nda Yazılı Haber Araştırmaştırm ma Dalında Türkiye BirincisiBiri incisi olmuştur. Bu gururrur vev başarı Manavgat'ımızındır.'ımız zındır. İlk duyduğumuz andandan dan itibaren Düşler BahçBahçesi çesi Kreş Kids Aloud AilesiAil esi olarak genç, başarı arı gazeteci Duygu Doğan'a böyle bir ir kutlama yapmak istiyorduk. Sürprizimiz bu güneüne nasip oldu. Ve çok güzelel bir ortamda Duygu kızımızın başarısı kutladık. Bizlere yaşattığı bu mutluluktan ve gururdan dolayı kendisine Düşler Bahçesi Kreş Kids Aloud Ailesi adına çok teşekkür ediyorum. Ve kendisine başarılar ile dolu bir hayat diliyorum” diye konuştu. Kutlamada, Düşler Bahçesi Kreş Kids Aloud tarafından özel yaptırılan 'Gazete Mizanpajlı Kutlama Pastası' kesildi.

Haber : Orçun Veysel KAYA

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.