Muhasebecilerden SGK'ya ziyaret

Akdeniz Haber - - llk Sayfa -

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ( MASMO ) Başkanı Halil Gubaş ve yönetim kurulu üyeleri , Sosyal Güvenlik Kurumu Manavgat Merkez Müdürü Ali Duru'yu makamında ziyaret etti

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ( MASMO ) Başkanı Halil Gubaş ve yönetim kurulu üyeleri , Sosyal Güvenlik Kurumu Manavgat Merkez Müdürü Ali Duru'yu makamında ziyaret etti

MASMO EN BÜYÜK PAYDAŞIMIZ

Ziyarette konuşan Duru Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler odasının kendileri için önemine değindi. Duru konuşmasında, “Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası, en büyük paydaşlarımızdan bir tanesi. İş ve işlemlerimizde birlikte çalıştığımız, birlikte yol aldığımız önemli bir odamız. Bunun yanında Halil bey ve ekibi ile de uyumlu çalışıyoruz. Meslek mensuplarının yaptığı iş ve işlemlerde hangi noktada yardımcı olabileceğimiz konusunda, başkanımız da odasıyla hangi işlemlerimizde bilgilendirme, eğitim ve vatandaşa ulaşma konusunda birbirimizle iletişim içinde oluyoruz. Yeni yönetimi kutluyorum. Beraber her türlü çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz" dedi.

DURU'DAN YAPILANDIRMA HATIRLATMASI

Kurumumuza prim borcu bulunan vatandaşlarımızın yoğun talebinin ardından yapılandırma başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri Bakanlar Kurulu kararı ile Sosyal Güvenlik Kurumu'na yapılandırma talebinde bulunacaklar için başvuru tarihleri ve ilk taksit ödeme tarihleri 1 ay uzatıldı diyen Duru :" Buna göre Kurumumuza prim borcu bulunan vatandaşlarımız, prim borçlarını yapılandırmak üzere en son 2 Şubat 2015 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerimize başvuru yapabilirler. Peşin olarak yapılandırılan prim borçları ve taksitlendirilen prim borçları için ilk taksitlerin son ödeme süresi de 2 Mart 2015 tarihine uzatılmıştır " şeklinde konuştu.

BORÇLU MÜKELLEFLERİ BİLGİLENDİRİYORUZ

MASMO Başkanı Halil Gubaş'da

yapılandırmaların uzatılmasının borçlu mükellefler açısından sevindirici olduğunu belirterek sürekli bu konuda borçlu mükellefleri bilgilendirdiklerini ifade etti. Gubaş ayrıca Manavgat SGK Manavgat Merkez müdürlüğü ile her zaman iş birliği içerisinde çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek Duru'ya ve çalışma arkadaşlarına görevlerinde başarılar diledi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.