IPad Air 2

App Users - - DOSYA -

Çok güçlü, ama varlığını bile unutacağınız kadar ince ve hafif bir aygıt. iPad Air 2 ile amaca ulaşıldı. 240mm yükseklik, 169,5mm genişlik, 6,1mm derinlik ölçülerindeki iPad Air 2, 437444 arası ağırlıklara sahip.

iPad Air 2, dünyanın en düşük yansıtma oranına sahip tabletlerinden biri. 9.7 inçlik ekranında 2048 x 1536 piksel çözünürlük sunuluyor ve bu da inç başına 264ppi değerini ortaya koyuyor.

iPad Air 2 sadece daha ince değil, çok daha güçlü. A8X ve 64 bit mimari, iPad Air 2’nin birçok kişisel bilgisayar kadar güçlü olmasını sağlıyor. Tüm gün boyunca çalışmanıza, oyun oynamanıza, internette gezinmenize ve alışveriş yapmanıza imkan veren 10 saatlik pil ömrüyle, enerji verimliliği de yüksek bir aygıt.

iPad Air 2, çığır açan Touch ID teknolojisine sahip. Ve doğanın en mükemmel parolasını, yani parmak izinizi kullandığı için, size benzeri gö- rülmemiş bir güvenlik düzeyi sunuyor. iPad Air 2’nizin kilidini sadece tek bir dokunuşunuzla açabilirsiniz. Ama Touch ID ile daha fazlası da mümkün. iTunes ve App Store’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

iPad Air 2’deki iSight kamera; gelişmiş optik sistemi, geliştirilmiş bir sensör ve Apple tasarımı güçlü sinyal işlemcisiyle birlikte geliyor. Üstelik panorama, hızlı çekim, ağır çekim, arka arkaya çekim ve zamanlayıcı modu gibi özelliklere de sahip.

Ana kamera 8MP fotoğraf çekim ve HD video kaydı özellikleri ile geliyor. Kamerada yüz algılama, otomatik netleme, f/2.4 diyafram, HDR fotoğraf, ardışık çekim modu, panoramic çekim özellikleri mevcut. Ön kamera 1.2 MP fotoğraf çekiyor, 720p video kaydına imkan tanıyor.

iPad Air 2’deki Wi‑Fi hızı

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.