En Kullanışlı Android Kısayol Kodları

App Users - - ICINDEKILER -

Invaders

2015’in en iyi 40 Apple Watch oyunundan biri ve 2016’nın da en iyilerinden. Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir akıllı saat oyunu Invaders. Konusu ise 90’ların arcade ikonu Space Invaders’tan ilham almışa benziyor. Minik bir uzay gemisini yönetiyor ve karşınıza çıkan düşman gemilerine ateş açarak onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Bu arada tuzaklardan da kaçmanız gerekli. Hem kare hem yuvarlak ekranlarda oynanabiliyor ve Bluetooth kulaklıkla size harika ses efektleri de veriyor. İyi oyunlar!

Ücretsiz

TetroCrate 3D

Tetris-vari bir oyun. Resmi açıklamasına göre sıkıcı toplantılar, metro bekleme anları ve iş başında vakit öldürmek için ideal. İddialı söylemler değil mi? Ama gerçekleştirdiğimiz testlere göre gerçekten de öyle. Tuhaf bir bağımlılık unsuru bile var. Eğlenceli değil ama düşündürücü ve ‘uğraştırıcı’ bu nedenle de küresel seviyede ilgi ile karşılandı. Amacınız blokları kaydırmak ve boşluklara tam olarak oturtmak. Çok az pil harcıyor ve sadece 3 MB dosya boyutuna sahip. İyi oyunlar.

Ücretsiz

Birdie Wear

Flappy Bird klonu bir Android Wear oyunu. Tahmin edileceği üzere sizden durmadan ileri yönde hareket eden bir kuşu ekrana dokunarak zıplatmanız ve karşısına çıkan boruların arasından geçirmeniz bekleniyor. Grafik olarak tatmin edici, oynanışı da küçük ekranlı akıllı saatler için bile çok keyifli. Oyunun tek handikapı ise oldukça yaygın bir bilinirliğe sahip türü. Bir süre sonra vazgeçmeniz olası, ama siz yine de indirin.

Ücretsiz

Find My Phone

Find My Phone fonksiyonel bir uygulama. Eğer telefonunuzdan uzaklaşmaya başlarsanız tabi bunun için uygulamanın kurulu olması gerekiyor, uygulama uyarı vermeye başlıyor. Eğer telefonunuzu arıyorsanız da akıllı saatle telefonunuza yaklaştıkça uygulama yine tepki vermeye başlıyor. Bu şekilde akıllı telefonunuzu kaybetmediğinizden veya yanlış bir yere koymadığınızdan emin olabiliyorsunuz.

Ücretsiz

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.