Mobil ekosistem büyüyor!

App Users - - NEWS -

Değerli okurlar merhaba. Mobil cihaz sayısının sadece akıllı telefon ve tablet açısından 3 milyar bandına ulaşmaya çok yakın olduğu günümüzde uygulama ekosisteminin boyutları da uçsuz bucaksız. Bu noktada Türkiye’nin en iyi mobil uygulama dergisi olmanın gururunu yaşıyoruz, gerek satış adetleri, gerekse okurlarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler bizleri çok mutlu ediyor. Tüm okurlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederek başlamak istedik.

Son döneme damgasını vuran oyun Super Mario Run oldu, aslında bu yapımın kullanıcısına çok da büyük bir deneyim vaat etmediği kısa süre içinde görülmesine karşın yapımın milyarlarca dolar gelir elde ettiğine yönelik raporlar yayınlandı. Kamuoyunun mobil uygulama alanındaki önemi ve elbette tanıtım çalışmalarının gelebileceği üst nokta bağlamında bu köklü Nintendo karakterinin oyununun gösterdikleri inanılmazdı.

Bu arada bir yıl içinde iki ayrı ‘mega-fenomen’ boy gösterdi geçtiğimiz sene, Pokemon GO ve Super Mario Run. Bu da yakın gelecekte çok daha büyük fenomen yapımlara ve aynı yıl içinde belki onun üzerinde trend ötesi ile karşılaşılabileceğine işaret olarak yorumlandı. Bizler de aynı fikirdeyiz ve sizler için 2017’ye damgasını vuracak tüm mobil yazılımları ele almaya devam edeceğimizi de belirtmek isterim.

2017 yılının ilk sayısında her zaman olduğu gibi dopdolu bir içerikle karşınızdayız. Yazı işleri ekibimizle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda ‘kapak konusu’ olarak mobil cihazlara bağlantılı cihazlar öne çıktı. Çünkü geldikleri boyut ve inovasyon hızları olağanüstü seviyelere taşınmış durumda. Artık her şeyin akıllı telefonlara bağlantılı olduğu bir dijital hayat söz konusu ve trend hızla büyüyor. Öne çıkan bağlantıya açık, modern ve sofistike cihazları bir araya getirdik. Okurken büyük keyif alacağınızı, kimi modellerde ise hayrete düşeceğinizi tahmi ediyoruz.

App Users’ın bu sayısında ayrıca en gözde oyunlar, aksesuarlar, makeleler, inceleme yazıları, aksesuar önerileri, hayatınıza pozitif etki sağlayacak çok sayıda uygulama, güvenlik konusu ve daha birçok içerik siz değerli takipçilerimizi bekliyor. Keyifli okumalar diliyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.