İlgi Çeken Mobil Oyunlar

Küçük sohbetler, içecekler ve arka plandaki müzik kısa bir süre boyunca bir partiyi idare edebilir, ancak iyi kurgulanmış bir parti oyunu, sıradan bir gece ile unutulmaz bir gece arasında fark yaratabilir.

App Users - - IÇINDEKILER -

Gizemli oyun tahtaları arasında eşinmekten veya kart destelerini karıştırmaktan ziyade akıllı telefonunuzu veya tabletinizi hiçbir kurulum veya temizlik gerektirmeden eğlenceye başlamak için kullanabilirsiniz. Ufuktaki çok sayıda tatil partisi ile birlikte, işte favori çok oyunculu parti oyunlarımızın güncellenmiş bir listesi. İster şarkı ve dansla misafirlerinizi büyüleyin, ister önemsiz bilgilerinizle onları etkilemek veya çizim becerilerinizle onları güldürmek isteyin, işte burada en ölümcül şaşkınlığı yaşatmak için harika oyunlar var.

Psych! Outwit Your Friends İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: Ücretsiz

Bir grup zebraya ne diyorsunuz? Dünyada herkesin bildiği yanlış nedir? Balderdash gibi parti oyunlarından ilham alarak Psych, arkadaşlarınızı kandırmak ve puan toplamak amacıyla en zeki ancak en makul cevapları vermenizi ister. Her oyuncu gizlice bir soruya eğlenceli ama makul bir cevap gönderir; cevaplar toplandığında, gönderilen cevaplar (ve doğru cevap) ekranda görünür ve oyuncular hangi cevabın doğru olduğunu anlamaya çalışırlar. Eğer birisi sizin cevabınızı seçerse, o zaman puan alırsınız; doğru cevabı tahmin ederseniz, o zaman bir puan daha kazanırsınız. Gülünç konular ve temalar, bir sonraki buluşmanızda arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenmenin harika bir yolunu sunar.

Bounden İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: $3

Bounden, sizi hareket ettirmek için akıllı telefonunuzun hareket sensörlerinden yararlanan bir dans oyunudur.

Bounden’i farklı kılan şey, bir ortakla oynanacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Her bir dansçı bir akıllı telefonun bir ucunu tutar ve daha sonra ekran üzerinde bir küreyi bir halka yolundan geçirmek için cihazı eğerler. Oyuncular kollarını etraflarında dolaştırır, bedenlerini dolarlar ve bilmeden ikisi de dans ederler. Uygulama, Hollanda Ulusal Balesinin tasarladığı yedi dans ve dans için yazılmış klasik müziklerle geliyor.

Heads Up! İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: $1, uygulama içi satın alma ile

Ellen DeGeneres şovunda popüler hale gelen büyüleyici bir tarzı olan parti oyunu Heads Up, oyuncuları, arkadaşlarının ipuçlarına dayanarak temalı sessiz sinema kartlarından mümkün olduğunca çok sözcüğü tahmin etmeye zorluyor. Tahmin eden oyuncu, cep telefonunu alnına tutuyor, ekranda tahmin edilen kelime görüntüleniyor. Kart destesi temaları arasında ünlüler, filmler, hayvanlar ve daha başkaları var. Ayrıca oyuncular, deste başına 0,99 dolarlık bir uygulama içi satın alma ile kendi özel destelerini oluşturabiliyorlar.

Jackbox Party Pack Çalışma ortamı: Android TV, Apple TV

Fiyatı: $24.99

Jackbox Party Pack bazı Jackbox parti oyunlarından en iyilerini tek bir pakette topluyor. Trivia oyunu hayranları, tuhaf sorular ve mini oyunlar, çılgın anlatım ve tuhaf sahte ilanlar ve sponsorlar içeren You Don’t Know Jack’in en yeni sürümünden memnun kalacaktır. Paket aynı zamanda doğru-veya-yanlış oyunu Lie Swatter ve blöf oyunu Fibbage’in yanı sıra Word Spud ve Drawful’u da içeriyor. Oyuncular, akıllı telefonlarını ve web tarayıcılarını mobil oyun kontrol cihazlarına dönüştürebilir ve böylece gecelerini kalabalık bir kanepede eğlenceli oyun ile geçirebilirler.

Keep Talking & Nobody Explodes İşletim sistemi: Android

Fiyatı: $9.99

Ya bir Google Daydream başlık ya da bir Samsung Gear VR donanımıyla en az bir oyuncuya ihtiyaç duyan VR özellikli bir oyun olan Keep Talking & Nobody Explodes, sınırlı bir süre içinde herkesin canlı bir bombanın etkisiz hale getirilmesine yardımcı olduğu bir grup oyunudur. Sadece VR başlığa sahip olan oyuncu bombayı gerçekten durdurabilir; diğerleri, oyunla birlikte gelen serbestçe indirilebilen bomba kullanma kılavuzlarını kullanarak sadece yönlendirebilirler. Doğal olarak bu, kaos ve neşe ortamında birçok bozuk yönlendirmelere yol açar.

Who Can’t Draw? İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Who Can’t Draw, Telefon oyunundan ilham alıyor ve dokunmatik ekranınızı bazı bozuk mesaj eğlencesi için bir çizim alanı olarak kullanıyor. İlk oyuncunun sınırlı bir süre içinde çizim yapması için bir kelime veriliyor ve her oyuncuya, o görüntüyü yorumlamak ve kopyalamak için kısa bir zaman veriliyor. Son oyuncu daha sonra sözcüğün ne olduğunu tahmin etmek zorunda ve daha sonra oyuncuları

bu tur için en iyi ve en kötü sanatçı olarak gösterebilir. Uygulama, temel kelime paketleri ile birlikte geliyor ve kullanıcılar, reklamları izleyerek veya uygulama içi satın alma yoluyla Pokemon, Star Wars veya Big Screen gibi ek temalı paketlere erişebilirler.

Party Doodles İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Karatahta veya kağıt destesinin yerini bir tabletin dokunmatik ekranının aldığı başka harika bir parti oyunu uygulaması da Party Doodles’tır.

Oyuncular takım oluşturur ve daha sonra arkadaşlarının karalamalarına göre sırayla kelime tahmininde bulunurlar. Party Doodles, oyuncuların çizimlerini doğrudan büyük ekrana doğru tüm oyuncular için daha kolay görülmesi için yansıtmalarına izin veren Apple TV’yi de destekliyor. Uygulama, ücretsiz içerik yükleri ile birlikte geliyor ve uygulama içi satın alımlarda ek tema destesi alınabiliyor.

Evil Apples İşletim Sistemi: iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Ünlü Cards Against Humanity oyununa çok şey borçlu olan mobil parti oyunu Evil Apples, oyuncuları, boşlukları komik, tuhaf ya da düpedüz aşırı ifadelerle doldurmaya zorlayan saf bir buzkıran oyunu. Her turda bir oyuncu hakim oluyor, soru kartını okuyor ve diğer her oyuncu kendi cevap kartlarının birini seçiyor. Sonra şamata başlıyor. Yargıç daha sonra bir puan veriyor ve ilk önce 7 puanı bulan oyuncu galip geliyor. Temel oyun ücretsiz; ek kart paketine uygulama içi satın alma yoluyla ulaşılabiliyor.

Spaceteam İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Electronic Grabber’ı yeniden takın, Multi-Spoon’u etkinleştirin ve Contaminant Hypnothruster’ı 3’e ayarlayın. Spaceteam, felaketten kaçınmak için yarışan yıldız gemisi köprü mürettebatı rolünü oynadığınız bir bilim kurgu, işbirlikli parti oyunu. Her oyun, kaos, karışıklık, takım çalışması ve bir sürü çığlığı içeriyor. Her oyuncunun ekranı bir düğme, anahtarlar ve kaydırıcılardan oluşan bir gösterge panelinden oluşuyor; kader yarışlarının gemiye yaklaşmasıyla birlikte, oyuncular görevleri zamanında yerine getirmek zorundadırlar, kendi ekranlarına dikkat ederken diğer oyunculara da talimatlar gönderirler. Uygun bir şekilde, bu parti oyunu, Android ve iOS oyuncuları arasında, çapraz platformlu çok oyuncuyu destekler. Vakitsiz ölmeden önce kaç görevi gerçekleştirebilirsiniz?

King of Opera

İşletim sistemi: Android, iOS Fiyatı: $2.99

Tuokio, aynı cihaza sahip çok oyuncuya yönelik bir dizi mobil oyun çıkardı ve şamata üstünlüğünden dolayı King of Opera öne çıktı. Bu kaba dövüş oyununda oyuncular, kendilerini sahneye vurarak sahne ışıklarını diğer şarkıcılardan çalmaya çalışan rakip tenorların rolünü üstleniyorlar. Oyun, ekranın köşelerinde her oyuncu

için basit, tek tuşla kontrol özellikleri içeriyor.

Bloop

İşletim sistemi: Android, iOS Fiyatı: $4.99

BamFu’ya benzeyen Bloop, parmaklarınızı tablet ekranı üzerinde uçuracak başka bir aynı cihaza sahip çok oyunculu bir oyun. Dört oyuncunun her biri için farklı bir renk tayin edilir ve daha sonra her oyuncu, zaman bitmeden mümkün olduğunca kendi renginden karelere dokunmaya çalışır. Karelere dokunulduğunda, daha küçük ve daha küçük oluyorlar ve sonra diğer oyuncular dokunmaktan kaçınırken, siz renklerinize dokunmak için çabalarken parmaklarınız elleriniz birbirine dolanacak.

Sing! Karaoke İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Bir fantezi karaoke odasını kiralamak için kişi başı $20 verebilirsiniz veya Smule’den sadece Sing! Karaoke’yi indirebilir ve oturma odanızda favori şarkılarınızı söyleyebilirsiniz. Telefonunuzu bir mikrofon ve Chromecast veya Apple TV’yi de bir alıcı olarak kullanarak, müzik eşliğinde şarkı sözlerini TV ekranına yerleştirebilir ve şarkı başına $1’a kadar rock, country, hip-hop ve başka tür şarkıları söyleyebilirsiniz. Queen’den “I Want It All”, Carly Rae Jepsen’den “Call Me Maybe” ve Jason Derulo’dan “Talk Dirty” gibi parçalarla herkes için bir şeyler var.

Just Dance Now İşletim sistemi: Android, iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Hiçbir şey, bir partiyi, insanların dans etmek için bir araya gelmesi gibi gerçekleştiremez. Hala kimse Just Dance Now ile nasıl dans edileceğini bilmiyor. Konsol serisinin bu mobil sürümü, iOS ve Android akıllı telefonlara 200’den fazla parça getiriyor, bunlara Mark Ronson’un “Uptown Funk”ı, Elvis Presley’in “Jailhouse Rock”ı ve (bazı kaçınılmaz sebeplerden dolayı) Johannes Brahms’ın Macar Dans No. 5’i de dahil . Oyun indirmek ücretsiz olsa da çoğu şarkı için ödeme yapmanız gerekecek. Bununla birlikte, saat başına $1 gibi geçici bir bilet satın alabilirsiniz - tek bir eğlence gecesi için harika. Ayrıca Google Cast veya Apple AirPlay yoluyla büyük bir ekrana çıkabilirsiniz.

Dance Party İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma ile

Sadece bir ritm oyunundan çok Dance Party, gerçekten arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak için harika bir dans oyunudur. Bazı AirPlay ekran aynalamalarını kurduktan sonra, oyuncular iPhone’da bir Wiimote benzeri hareket algılama denetleyicisi fonksiyonu ile, bir ekran dansçısının hareketlerini taklit ederek dans ediyorlar. Egzersiz yapmak için tek başınıza oynayabilirsiniz (uygulama yakılan kaloriyi de tahmin ediyor), sırayla oynayabilir veya eşzamanlı dans yapmak için dört iPhone’u bir AirPlay TV’ye bağlayabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.